Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan sértődtem meg, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg, vagy én vagyok az éretlen, és ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy lánnyal, négyszer randiztunk, majd megtudtam, hogy csak azért randizgat velem, mert egy másik srácot féltékennyé akart tenni, de az nem volt erre vevő. Azóta bizonygatja, hogy az elején tényleg csak játszadozott, de most már valóban megkedvelt, és szeretne többet.
2021. jún. 4. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Mindegy lenne nekem hogy most komolyan vesz e, én engem csak kihasznált az elején, nem figyelt az érzéseimre, simán játszadozott volna velem. Én nem megsértődnék, érzelmileg nem reagálnék rá, de tudnám hogy ilyen emberrel nem szeretnék semmit és tiltanám.
2021. jún. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez jó ocsmány dolog volt tőle. Mint egy szappanopera kb... én nem tudnék benne megbízni. Ha nincs ló, jó a szamár esete ez szerontem.
2021. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A jatszmazokat kerulni kell, mindegy, hogy veled, vagy massal szemben csinaljak. Ez egy embertipus, ami nem a parkopcsolatra termett.
2021. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Ez is csak egy gyökér ri..anc! Zavard el az anyája aztán mással szórakozzon!
2021. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
anyjába *
2021. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Csoda, hogy valaki még nem javasolta itt azt, hogy menjél bele látszólag a játékba, dugd meg, aztán dobd ki.
2021. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves hatos az is megoldás de akkor ugyan azt csinálnád mint az adott nő !
2021. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem csak fektesd meg, aztán dobd el. Akkor kvittek vagytok.
2021. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Ohh, bocsi, hogy késtem! 😃
2021. jún. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem csak fektesd meg, aztán dobd el. Akkor kvittek vagytok."

Végülis ja, a fordított eset :D


Egyébként van ilyen amit a csaj csinál.

Ismerősöm volt így, féltékennyé akarta tenni a párját, hogy neki akad más is, aztán pár randi után rájött a csaj, hogy egy olyat szeretett volna visszakapni, aki fele annyit nem tett érte mint a másik srác 2-3 randi után. Ugyanis többre értékelte őt.

Mondanám, hogy kezdd vele tiszta lappal, viszont ha nem tette még túl magát teljesen az exén, akkor ha az ex gondol egyet bármikor visszarángathatja. Kell neked egy ilyen nő?

2021. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!