Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ez a pasas? Fel le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a pasas? Fel le regisztrál a társkeresőre, úgy, hogy van valakije? Ez ilyen megalkuvás, amilyen kapcsolatban van?

Figyelt kérdés

A beszélgetésünk egy részlete:


Én :Nem szereted ezt a csajt. Miért vagy vele? Kit érdekel, h rendes, ha nem vagy boldog és nem kapod meg tőle, amire vágysz, mert folyton hiányzik valami ??? Keress egy olyan csajt, akivel minden kerek 🙂


Ő:az élet nem úgy működik, ahogy gondolod. soha senkivel se lesz kérek. vagy elfogadod aki van vagy nem. döntés kérdése.


Én:Nem kell megalkudni. Néha önzőnek kell lenni a saját boldogságodért. Én nem érem be olyannal, aki számomra nem tökéletes és nem ad meg mindent, amire vágyom. Az ilyen kapcsolat - a hiányérzet miatt - előbb utóbb megcsaláshoz vezet. Szóval az ilyet én sose erőltetem. De Te nyugodtan maradj benne, nem az én életem... 🙂


Ő:ez nem igaz. a legnemesebb dolog ha valaki önfeláldozó. aki mindig csak magának akar jót, az sose kap jót. remélem 1szer te is megérted, amit én írtam :D nálad az észérv nem számít :(



2021. jún. 18. 11:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10. Ilyeneket ne írj, a tinik ezt úgy sem értik. Vagy a nagy Ő, vagy el kell válni. Náluk más opció nincs. A nagy Ő meg azért az, mert 100%-ban fedik az elképzelések és az elvárások egymást. Na persze az idők végezetéig. A gyk-n is látni hogy 80 évesen még fülig szerelmesek az ilyenek, és napi 2-3 csodálatos szex van fixen. Ami természetesen az évek múlásával csak egyre jobb... 😉
2021. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem megalkuvás, hanem minden kerek az életében, van biztos háttér, meg van szerető is. Mindegyik azt mondja, hogy milyen szar a jelenlegi kapcsolata, nincs szex, aztán mégis születik pár gyerek közben, gondolom szűz Mária effektussal, és a többi. És hogy tulajdonképpen már otthagyná, de sajnálja a nőt, mert beteg, mert sírni fog, a gyerekek és egyéb kifogások. El ne hidd egy szavát sem. Minden egyes szó hazugság. Sajnáltatja magát azért, hogy lefeküdjél vele.
2023. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!