Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek normális, nem hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek normális, nem hisztis, csinos, szingli 40 körüli nők akikkel lehetne kicsit élvezni az életet, párkapcsolatban élni picit?

Figyelt kérdés
Bár én 30 vagyok, de rendszeresen 40 köré tippelnek fotók alapján, így ehhez a korosztályhoz közelednék.
2021. jún. 24. 09:00
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Hánnyal akarod élvezni?
2021. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
93%
A csinos negyvenes nők nem egy lepusztult alkesszal akarnak párkapcsolatban élni picit, hanem vagy normális párkapcsolatot keresnek egy hozzájuk illő férfivel akivel együtt maradnának most már, vagy kalandozni akarnak. De azt sem egy nem vonzó pasival. Aki nem vonzó, az semmilyen életkorban nem vonzó. Nem tudod megúszni, hogy dolgozz magadon.
2021. jún. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

1: nyilván egyetlen nővel.


2: nem vagyok aktív alkoholista és van egy sejtésem hogy azért egy 40 körüli nő már kevésbé kelendő mint egy 20 éves, akire 5 generációnyi férfi nyomul egyszerre.

2021. jún. 24. 09:32
 4/32 anonim ***** válasza:
78%

Balázska, a 40 éves nő is inkább egyedül marad, mintsemhogy a nyakába vegyen egy újabb problémát, van elég.

Neked nem a külsőd, meg a szeplőtelen (szűzies) előéleted a baj, hanem az, hogy nem érdekel más magadon kívül.

2021. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek, de válaszolj pár kérdésre, hogy segíteni tudjunk. Mit jelent az, hogy "párkapcsolatban élni picit"? Miért picit? Ez alatt azt érted, hogy szexeltek pár alkalommal és az volt a párkaocsolat? Mit értesz az alatt, hogy élvezni az életet? Az a gond, hogy az idősebb nőknek már jóval nagyobbak az elvárásai, mivel már ők is jobban állnak anyagilag. Mit akarsz velük élvezni? Drágább éttermeket, költségesebb programokat, wellnessezést, stb? Ők már nem 18 évesek, hogy a sétálgatással megelégedjenek. Ugye most a csinos 40 körüli nőkről van szó... Ők még kaphatnak olyan férfit, aki megüti a mércét.
2021. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
69%
Persze. Van egy csomó, alig bírom elkerülni őket! F50.
2021. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

5: azt értem alatta hogy együtt vagyunk, nem majrézunk hogy jaj mi lesz holnap, meg mit akarunk 20 éves időtávon, egyszerűen csak egymással vagyunk.

Egyébként együtt élős kapcsolatra gondoltam. Sülve főve együtt.


Én a nagy elvárásokat inkább a huszonéves nőknél érzékelem.

2021. jún. 24. 09:42
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
3 Egy csinos 40 körüli nő, aki jól tartja magát, rendes, értelmes és egzisztenciálisan is rendben van rengeteg udvarlót, érdeklődőt kap. Másik meg az, hogy a nők ezt zsigerből megérzik és undorítónak tartják, mikor valaki csak "jobb híján" akar velük ismerkedni. Tudod, az élettapasztalat... Egyébként kokolyan azt hiszed, hogy mondjuk egy Várkonyi Andrea szintű nőnél lenne esélyed? Szerinted velük vagy te egy szinten? Persze, most nem ismert emberekre gondolok, de az a lényegen nem változtat.
2021. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
7 És úgy gondolod az együttéléat, hogy majd odaköltözöl a nőnek a házába? Ki kell ábrándítsalak, ilyen korban már a szingli nők nagy része semmilyen kompromisszumot nem köt, mert nem szorul rá. Nekik abban nincs semmi jó, hogy odacibáljanak valakit a nyakukra, mert egyedül élni jóval egyszerűbb és úgy randizgatni.
2021. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

8: nem top nőkre gondoltam, a csinos alatt azt értem hogy nincs hordóvá dagadva, ápolt, jók a formái,a testalkata.


Igen, pont ezt hiszem hogy 30 as pasiként lehetne egy ilyen idősebb barátnőm.


A jó pasik 18-60 között nem 40 körüli nőt akarnak, hanem fiatalt.

2021. jún. 24. 09:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!