Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Léteznek normális, nem hisztis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek normális, nem hisztis, csinos, szingli 40 körüli nők akikkel lehetne kicsit élvezni az életet, párkapcsolatban élni picit?

Figyelt kérdés
Bár én 30 vagyok, de rendszeresen 40 köré tippelnek fotók alapján, így ehhez a korosztályhoz közelednék.
2021. jún. 24. 09:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hagyjuk már, ez csak a napi huszadik incelvince féle 30-fölött-öreg-egy-nő mantra. Én értem, hogy szerintetek ezzel visszavesztek a nők önbizalmából, de 1) pont leszarják, 2) még ha így is lenne, pont nem ti kellenétek egy alacsonyabb önbecsülésű nőnek sem. Felőlem magyarázd magadnak a csökkenő halmazokat, de tény marad, hogy a csinos, sikeres nők minden életkorban válogathatnak 🤷
2021. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lesz olyan 40+ nőt találni, aki csak "élne egy picit". Ezt a mentalitást tini korban levetkőzik általában. Komoly nőt akarsz, ők viszont tervezhető, prospektív kapcsolatot keresnek.
2021. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
53%
41 éves vagyok, a párom 48, szóval az apád lehetne. Minden bántás nélkül, a cipőjét nem vihetnéd semmilyen szinten.
2021. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik negyvenes nő, aki rendben van az életével, sikítva röhögne körbe. Pont hogy náluk vannak olyan elvárások, amiknek te 60 év alatt sem érsz a közelébe. Azokról beszélek, akik jól tartják magukat, egzisztenciát építettek és volt idejük huszonéves koruk óta önismeretet és mentális stabilitást kialakítani. Mit akarnának tőled? Egyrészt kapnak ezerszer jobbat, másrészt addigra már pláne nincsenek senkire szorulva semmilyen téren. Minek fárasztanák magukat olyannal, aki nem vonzó, nem vitte semmire, jelenleg sem tart semerre az élete és PLÁNE miért akarnának kapcsolatra tanítgatni valakit, aki addig képtelen volt rá? Ja, mindezt úgy, hogy szerinted még ők a kompromisszum neked 😂
2021. jún. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Tehát csinos nőt akarsz dugni minden kötöttség nélkül.
2021. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus felszínes hímsoviniszta hozzállás, hogy "hát azért, mert ha én tudnék válogatni, akkor 20éves pipit hajtanék, tuti, hogy nincs kereslet a 40es nőkre". Akit közülük leírsz, az már a 40éve skategóriából a felső kategóriában van, és majdhogynem top. Lehet, hogy nem instamodellre van kerázva meg műtve az arca, de azért nem aprócvska elvárás az, hogy formás legyen a kis teste meg vonzó az arca. És ilyen korban a formás test bizony kőkemény munka és energiabefektetés eredménye.

Na, az ilyen nőkre, ha személyiségre rendben vannak, azért 40+-osan is van kereslet, idősebb és fiatalabb férfiaktól is egyaránt, és ők tudnak válogatni. Akkor az ilyen felső kategóriás 40es nők nem a csóró, épp egy ideje nem alkoholista, hímsoviniszta, beképzelt krumplinudlit fogják választani, hanem a rendezett életű, intelligens, jóképű férfit. Van nekem is ilyen 40es ismerősöm, sőt 50es ismerősöm is, tudtak válogatni, nem kellett az első 20as, 30as agresszívkismalac viselkedésű incellel összejönniük, mert sokkal jobb választási lehetőségeik voltak.

2021. jún. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
19 Kit érdekel a halmaz nagysága? Nem mennyiségre, hanem minőségre hajtunk.
2021. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Negyven körüli nőkre 20-tól - 70-ig nyomulnak.
2021. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Hát Bazsi, húzz sorszámot, de sok jóra ne számíts. Ők jóval lazábban válogathatnak, mint te.
2021. jún. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Jegyezd meg Balazska a ku..va jó nő jó pica volt 25 évesen s jó pica marad 40 évesen is. S aki jó pica 40 évesen is 5 generációból választhat. Ha vki jó nőnek jó testű nőnek szuletik azon az ido vasfoga se változtat mert kell hozzá egy kibaxott jó genetika! S ezek a nők életük végéig válogatni fognak mert megtehetik🙂míg rengeteg ormotlan formátlan huszonéves csaj létezik. Tehat fiatal de ronda hiaba fiatal. Tehat Balazska ne álmodozz te egy 40es feszes testű csajról mert vagy foglaltak vagy inkább egyedul élnek minthogy bármilyen veréb jóskával leálljanak csak azert mert van egy koktel virsli a két lába kozott vmi troger melóval😂
2021. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!