Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomásként randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomásként randiznátok olyannal, akinek nincs diplomája?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 20:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#9-es válaszoló!

Ez szerintem nem egyenlő az elvárásokkal, ugyanis ha valaki kizárólag csak szintén diplomással randizik akkor az azzal egyenlő, hogy a kevésbé tanult ember alapvetően "kisebb" annak az ember szemében.

Vagyis nekem egy kicsit fellengzősen hangzik, hogy csak diplomással hajlandó valaki párkapcsolat terén szóbaállni.

Ez számomra nem egyenlő az idealizált kinézettel. Hozzátenném még azt, hogy van olyan, aki nem kategorizálja be azt, hogy mi tetszik neki, és csak sodródik az árral, inkább a személyiségre kíváncsi.

2021. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#9 aki azt mondja, hogy nem fontos számára, hogy a másik fél fizikailag vonzó legyen a szemében, az hazudik.


Egyébként csak olyanokkal voltam együtt, akiknek nincs diplomája. Nem mintha így válogattam volna, csak épp így sikerült. Az asszonynak sincs (bár ő most idén jelentkezett, mert sok pozihoz kérik, így hosszú távon szüksége van rá) és lassan 8 éve együtt vagyunk.


A diploma egyébként se jelent sok mindent... ahogy a volt osztályfőnökömnek mondtam, diploma mellé észt nem adnak...

2021. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Amennyiben Te vagy a diplomás, akkor biztosan valami fizetős, büfé szakot végeztél. Az ilyeneket én úgy nevezem, hogy diplomás ökör! Értelmiségi, gondolkodó ember ilyen kérdést nem vet fel, ez nem lehet szempont.
2021. júl. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#23: Nem vet fel ilyen kérdést, lehet, csak egyszerűen nem ismerkedik vele.

Nem értem, miért kell az igazságosztót játszani mások elvárásaival kapcsolatban. Mindneki azt vár el, amit, ami fontos neki.

2021. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!