Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Diplomásként randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomásként randiznátok olyannal, akinek nincs diplomája?

Figyelt kérdés
2021. jún. 28. 20:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Jogosítványom több 10 évre lett,mégse lettem dobva.Valaki későn érik.
2021. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
70%
Olyannal pl nem, aki mondjuk 3 muszakban dolgozik..gyártosoron, vagy olyannal aki keveset keres szinten nem. De ez nem diploma függvénye
2021. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%

Manapság a diploma olyan, mint 40 éve egy érettségi.


Jobban fizető, ám tiszta munkákhoz egyszerűen kell, és a kvalifikált szakok kivételével nem nagy kunszt megszerezni.

2021. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyébként az érdekel, hogy az emberek milyen választ várnak egy ilyen kérdésre? Minden héten kiír valaki egy ilyen kérdést, és nem hiszem, hogy valaki már tud újat mondani, és a GyK "népessége" sem cserélődik olyan gyorsan, hogy az új emberek véleménye miatt kelljen megkérdezni.
2021. jún. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs diplomám, viszont volt egy férfi, akivel randiztam, nagyon jó volt a randi, jól éreztük magunkat ameddig nem került szóba az, hogy nem beszélek idegen nyelvet, eddig a pontig még azt is mondta, hogy mit szeretne a következő randin csinálni és hogy mikor találkozzunk.

Szerintem randizni randizhatsz, nem veszítesz vele semmit, nem mindenkinek van kisebbségi komplexusa egy diplomás ember mellett, kérlek ne húzzátok ezt rá mindenkire. Én nem gondolom, hogy kevesebb lennék egy diplomástól. Szerintem itt a probléma tényleg az lehet a diplomás-nem diplomás között, hogy az egyiknek kisebbségi komplexusa van (persze én ezt megfigyeltem már olyan kapcsolatokban is, ahol mindketten diplomásak, vagy egyiknek sincs diplomája, de az egyik fél jobban keres, sikeresebb), vagy éppenséggel a diplomás/sikeresebb ember többnek érzi magát a másiknál.

2021. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Nem hiszek abban, hogy ilyesmi miatt el kellene ítélni bárkit is. Ha az anyagi szempontból nézzük akkor teljesen mindegy, a férjem villanyszerelő és többet keres mint én. A barátnőm férje asztalos, szintén jóval többet keres, mint a felesége.

A személyiséget pedig szerintem nem a munkahely határozza meg legfőképp.

2021. jún. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Diplomásként jártam is nem diplomással.


N

2021. jún. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég ritka az, hogy 21 évnél fiatalabbaknak van diplomája, és hát jártam jópár 21 évnél fiatalabb sráccal, még 2 középiskolással is.
2021. jún. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#4-es Ne haragudj de mi a pélóért jössz össze egy olyannal, aki ennyire egyszerű? Lehet, hogy mielőtt beleülsz jobban meg kellene ismerni nem gondolod? Tudom ez elég régimódi, hogy miután megismered utána lépsz vele kapcsolatba majd szex de nem biztos, hogy rosszul járnál legközelebb :D
2021. jún. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha szellemileg azért egy szinten vagyunk, művelt, intelligens, kulturált, tájékozott emberről van szó, és ha nincs amiatt komplexusa, hogy nekem van diplomám.
2021. jún. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!