Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedem egy csajjal,de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedem egy csajjal,de magától nagyon ritkán ír rám. Ez sok nőnél probléma,hogy mindig a pasitol várják?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy csajjal,de az esetek 90 százalékában én írtam rá.

Vagy 2 olyan alkalomról tudok hogy ő írt rám. Sikerültek az egyetemi vizsgái és emiatt írt hogy meg lett neki.


Vajon sok nőnél ez probléma hogy mindig azt várják hogy a pasi írjon az esetek többségében?

Oké hogy a férfinak kell kezdeményezni,de hogy a későbbiek során is én írjak az olyan mintha ő nem is akarna ismerkedni.


2021. júl. 1. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Neked kell teperni, te vagy a hapsi.
2021. júl. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Saját tapasztalatom eddig az, hogy amelyik not érdeklem, az ír magától is, nem is keveset.
2021. júl. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
#1-es elmész tudodhova :)
2021. júl. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ha egy nő kíváncsi, bizony írni fog. Nekem az a tapasztalatom, hogy ha csak én kezdeményezek chatelést, a nő soha vagy kb. évente 2x, akkor nem igazán érdeklem.


Ez persze nincs kőbe vésve de nálam mindig akkor alakult valami, ha én is és a nő is magától kezdeményezett chatet miután ismerkedni kezdtünk.

2021. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem is ha már megtetted az első lépéseket és kölcsönös a szimpátia, akkor a nőnek ugyanúgy kellene érdeklődni, kommunikálni.
2021. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Legtöbbször általában a pasik szoktak írni, udvarolni.

De több éves kapcsolatban már más tészta.

2021. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hol keresném a pasit, pláne hogy jó sokan atkúrtak már és semmibe vettek... Szépen udvaroljon csak a pasi... Miután méltó lesz arra, hogy lenyalja a mocskot a cipőmről, akkor talán majd kezdeményezek én is egy sziát.. N
2021. júl. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 nem erről van szó, nem kell végletekben gondolkodni


mai világban már nehéz megfelelni, ha nőként írsz az a baj mert könnyen adod magad, ha meg nem írsz annyiszor pont ezért akkor meg érdektelen lusta dög..

kár ilyen agresszíven hozzáállni


meg vegyük számításba, hogy lehet más is udvarol neki, és annyian keresik hogy nincs kapacitás mindenkinek írni

2021. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mióta tart az ismerkedés? találkoztatok már?
2021. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!