Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Felejtős, ha a csávó annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős, ha a csávó annak ellenére hajtana rám, hogy oda járunk ebédelni minden nap a párommal?

Figyelt kérdés

Ő ma nem jött, mert dolgozni se jött. Egy pincér srác meg az étteremből folyton odajött beszélgetni, legalább 4-5x és a fizetéskor is azt mondta, még akar velem beszélgetni, ha egyedül leszek. De azt nem tudom hogy értette, ha szakítok vagy egyedül megyek?


Attól még dumálni lehetne vele, de nem tudom e miatt a tény miatt nem kéne-e egyáltalán még ezt se, ha már évek óta odajárunk a párommal szinte minden nap (!). sztem a srác nem csak barátkozni akarna...



2021. júl. 1. 22:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
37%

9es vagyok. Akkor viszont visszaszívom a csúnya szavakat . :D Bocsi.

Az mindenképp örömteli,hogy bejössz más pasiknak is, de ha a mostanival minden rendben köztetek, akkor az új "pasibarátságokat" mindig kezeld megkörnyékezésként. :D

30F

2021. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
86%

ne már, te magad írtad hogy hajt rád, ne tettesd a kis ártatlant -.-


ritka pofátlan dolog a csávótól, de egy értelmes nő nem cseveg más férfiakkal, és erre hogy szívesen beszélgetne még veled ha egyedül vagy, meg kellett volna kérdezni hogy ugyan mi baja a pároddal, ő mit is nem hallhat?...

nem kell leállni vele ezentúl, hozza a számlát és kész.

2021. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!