Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Megsértődnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Megsértődnétek, ha egy férfi visszautasítana titeket? Többi lent.

Figyelt kérdés

Internetes társkeresőn egy férfi több lánynak is küldött egyszerre levelet, mert a statisztikák szerint jó, ha 10-ből egy akad, aki visszaír. Az egyik lány már másnap visszaírt. Több levélváltás után megbeszélték, hogy kerüljön sor a személyes találkozásra, randira is. Ez az első levelet követő nyolcadik napon történt. Éppen akkor, mikor egy másik lány is válaszolt a levelére, hogy neki is lenne kedve ismerkedni.

Ekkor a férfi visszaírt a második lánynak, hogy ne haragudjon, de már levelezik valakivel, aki hamarább írt neki.

Ti megsértődnétek a második lány helyében?


2021. aug. 3. 14:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha netán nem jönne össze az első lánnyal, akkor mi a teendő, hogy próbálkoznál a második lánynál?
2021. aug. 3. 15:01
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem korrektül intézte a srác.
2021. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kimondottan, de elkönyvelném, hogy akkor ez ennyi volt
2021. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A randi célja az ismerkedés. Szabad egyszerre több emberrel, amíg az ismerkedésen nem jut túl a dolog. El kellett volna menni a másikkal is, és aztán azzal folytatni, aki szimpatikusabb.
2021. aug. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%
Soha nem szabad egyszerre csak egy nővel ismerkedni. Mindig kell rotáció, választék, 3-4 nővel egyszerre randit szervezni egy időre, abból minimum 2 ugyis lemondja, de nem kizárt h aznap egyedül randizol.
2021. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de de felesleges volt, nyugodtan lehetett volna vele beszélgetni. Ameddig nem alakul ki kapcsolat, addig ez egyáltalán nem inkorrekt.
2021. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem sértődnék meg. Sőt, ha nem jönne össze a másik lánnyal, akivel már régebb óta levelezik, és nekem nem sikerült addig mást találnom, valószínűleg adnék esélyt a srácnak, ha rám írni. Szerintem ez tök korrekt dolog.
2021. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy eleve azert írt a 2.lány a 8.napon, mert az előző hétben ő is mással ismerkedett, ami nem jött össze 🤷
2021. aug. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Én életemben két nőt utasítottam vissza, személyesen persze és nagyon diplomatikusan, de hiába. Mind a kettő megsértődött, az egyik az még sokáig üldözött a szerelmével, hiába mondtam neki, hogy kapcsolatban vagyok és szeretem a páromat, nem értette meg. A másik az elhordott mindennek, b..zinak, impotensnek.

Amúgy a srác diplomatikusan és helyesen járt el, de ilyen már kevés van, a legtöbb férfi megdugná mindkettőt.😄

2021. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

De miért sértődnék meg?


Alap, hogy ha már tetszik valaki, akkor nem hülyítek mást. Ez teljesen korrekt volt.

2021. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!