Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Megsértődnétek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Megsértődnétek, ha egy férfi visszautasítana titeket? Többi lent.

Figyelt kérdés

Internetes társkeresőn egy férfi több lánynak is küldött egyszerre levelet, mert a statisztikák szerint jó, ha 10-ből egy akad, aki visszaír. Az egyik lány már másnap visszaírt. Több levélváltás után megbeszélték, hogy kerüljön sor a személyes találkozásra, randira is. Ez az első levelet követő nyolcadik napon történt. Éppen akkor, mikor egy másik lány is válaszolt a levelére, hogy neki is lenne kedve ismerkedni.

Ekkor a férfi visszaírt a második lánynak, hogy ne haragudjon, de már levelezik valakivel, aki hamarább írt neki.

Ti megsértődnétek a második lány helyében?


2021. aug. 3. 14:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
46%
Nekem tetszenek az olyan férfiak, akik elutasítanak.
2021. aug. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem, főleg mivel csak egy ismeretlenről van szó, akihez még semmilyen érzelem nem fűz. Amúgy amíg nem komolyodik a dolog, szerintem is lehet egyszerre két emberrel ismerkedni egyszerre. Még nem is találkoztál a másikkal, így ez egyáltalán nem lett volna szemétség.
2021. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Nem sértődnék meg, viszont furának tartalak amiatt, hogy valakivel még az első randi sem jött össze és akkor is hanyagolt napokig, te meg eddig beszélgetni sem vagy hajlandó más lánnyal :D
2021. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődnék meg. Miért kéne? Az ismerkedés kétoldalú dolog. Ha az egyik fél valamiért mégsem akarja tovább, akkor ez van. Nem kell ezen megsértődni, megbántódni.
2021. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De még sosem kaptam visszautasitast! Pedig nem vagyok szép
2021. aug. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért sértődnék meg? Korrekt viselkedés ez a férfi részéről, nem hülyíti feleslegesen az első nőt.
2021. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, a férfiak szoktak az ilyenen behisztizni, majd mindenféle utolsó prostinak elhordani a nőt, aki merte őket visszautasítani.
2021. aug. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellett volna lemondani amíg az első lánnyal nincs semmi komoly.

Lehet el sem megy a randira, vagy nem egymást keresitek, nincs meg a kémia stb.

Ha mindig csak 1 emberrel ismerkedsz egyszerre, akkor soká találsz komoly kapcsolatot.

2021. aug. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
30%
Nekem ugyan a ghosting jon be, mert azt latok bele, amit akarok, de ez korrekt.
2021. aug. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
35%

Nem. Ha ilyen gyökér, hogy nem ismerkedik egyszerre több emberrel, vagy ha csak eggyel akar már, akkor nem nézi ki a jobb, hanem azt nézi ki írt hamarabb, akkor az az ő baja, de nekem ilyen húgyagyú öngól típus sose kéne.


Megérteném. Tudom, higy vannak debilek.

2021. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!