Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ez nem ciki? mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez nem ciki? mit csinálnátok ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátnőm és most egyedül érzem magam mert nincsenek barátaim és nem járok sehova se szórakozni.de arra gondoltam h hétvégén elmegyek EGYEDÜL valahova körülnézni és ha tetszik valaki oda megyek hogy pl beállhatok e biliárdozni vagy ilyesmi.Ti mit szólnátok ehhez nem ciki így ismerkedni?Mert társkeresőkben meg az ilyenekben már csalódtam.(bár az exemmel ott jöttem össze de az se volt könnyű összehozni)
2010. aug. 29. 13:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
bátorság kell hozzá az tuti..én nem merném.:D mondjuk én lány vagyok,egy fiúnak talán könnyebb.amúgy mi ketten szoktunk menni barátnőmmel..kábé 10 percünkbe kerül és máris van társaság.az ritka hogy valakit elküldtünk..sztm erre nem is volt példa..de mondjuk ennek az időszaknak már vége..de ezt hagyjuk.a lényeg hogy bátorság,és egyátalán nem ciki.max ha elküldenek,akkor bocsánatot kérsz,aztán csá,semmi nem történt.:Dsokkal jobb igy ismerkedni sztm,mint társkeresőn.. L/17
2010. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Szandykah ***** válasza:
én péntek este tettem meg ezt. igaz én társasságal voltam, csak már nem érdekelt engem a WoW...:S és a társaságból oda ült hozzám egy srác..elbeszélgettünk és össze is jöttünk. és egyébként nem ciki. legyen bátorságod ezt megtenni. : ) De finom legyél a lányokkal! Sok sikert : ) Hajrá! ; )
2010. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nahát én ient csak fogadásbol csinálnék és csak ott ahol nem ismernek XD

ha elbszom nemakarok nagyot égni...:P

de ha te ien kemény vagy akkor hajrá:D

2010. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én már szedtem fel úgy csajt, hogy egyedül iszogattam egy bárban, végig tök szomorú fejet vágtam (mondjuk tényleg az is voltam) és egy lány jött oda hozzám. ilyen 40es, alkesz csaj volt, de azért jobb kedvre tudott deríteni arra az estére. ;-)

25F

2010. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!