Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben vajon ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben vajon ki a hibás? A többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ismerkedünk. Találkoztunk már, mert ismerősi körből ismertük meg egymást. Ma randiztunk volna, délután pár órára találkoztunk volna. Ezt már a hét elején megbeszéltük, biztosan mind a ketten ráérünk és megbeszéltük a pontos időt és helyet. Én egész délelőtt készültem és csak ritkán néztem meg a telefonomat, hátha írt valamilyen üzenetet, de nem kaptam semmit. Gondoltam, ha nem jó neki mégsem, akkor majd ír.

Írt is, viszont a telefonommal az van néha, hogy a kijelzőn nem mindig mutatja üzenetet kaptam csak akkor ha a levelezőt megnyitom. De nem mindig csinálja, csak időnként. Ezért szoktam be is lépni a levelezőbe nem csak a kijelzőre hagyatkozom. Viszont ma is ezt történt. Szerette volna pontosítani a délutáni időpontot ezért írt több üzenetet is, de én nem láttam. Egész délelőtt készültem, majd el is indultam és ott voltam a megbeszélt helyen és időben. Mikor elérkezett a találkánk időpontja, gondoltam ráírok, mikorra várhatom, és csak ekkor vettem észre hogy már korábban is írt és a végén azt írta, mivel nem válaszoltam és nem is láttam az üzeneteket, ezért ő nem indul el, mert így is van probléma a kocsijával - amit egyébként már mesélt pár napja - és így nem akar jönni, mert nem olyan jó a kocsi sem és ha még én sem vagyok ott, az gáz. Oda írta azt is, máskor azért szóljak ha nem jó az időpont vagy ha közbe jött valami. Én teljesen ledöbbentem és azonnal felhívtam, megbeszéltük hogy ez egy félre értés volt, én biztosra vettem jönni fog, mert nem mondta le, aztán mondta nem tud arra mit mondani hogy én meg ott vagyok és vártam. Aztán megkérdeztem akkor már nem is tudna idejönni és mondta hogy sajna nem. Megbeszéltük majd legközelebb én is ráírok és még előtte is kölcsönösen megkérdezzük egymást biztos megyünk-e.

Szóval egyikünk sem sértődött meg a másikra, csak engem mégis olyan rosszul érintett, hogy én - mikor még abban a tudatban voltam hogy nem írt semmit - akkor is bíztam benne és arra gondoltam jönni fog, viszont ő ezek szerint akkor kinézte volna azt belőlem hogy ha bármi közbe jön még annyi sincs bennem hogy szóljak neki.

Szerintetek ebben az esetben ki volt a hibásabb, vagy jól tettem-e hogy én elmentem üzenet nélkül is?


2021. aug. 19. 22:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bármi. Én képes lennék ilyenre gondolni, hogy meggondoltad magad, vagy esetleg valami baj történt és emiatt nem írsz. Sajnos nagyon sokan képesek tali előtt 10 perccel is letiltani a másikat, így bármi meglehet, mégha te nem is adtál erre okot.

Igazából te is lehet hogy hibáztál, azzal hogy nem nézted meg indulás előtt rendesen az üzeneteid, de ez egy szerencsétlen véletlen.

Nálunk is volt hasonló, ha megértő a másik fél és nem is adsz okot máskor ilyesmire, akkor semmi bajt nem fog okozni a dolog.

Ha többször megtörténik, akkor persze nem lesz jó alapja a kapcsolatnak.

2021. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán van itt hibás, ez csak egy balszerencsés eset.
2021. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Le kéne cserélni màr azt a règi iphonet
2021. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Megbeszéltétek a pontos helyet és időt. Innentől kezdve tulajdonképpen nincs miről beszélni, mert neked bármi történhetett a telóddal, akár bele is eshetett a wc-be (ma az én telóm kiugrott a kezemből, rápattant a széles szájú bögre szélére és a földön landolt... 0,1 mm híjja volt, hogy a bögrébe essen).


2. DE a technika és a bizalmatlanság korában élünk, tehát emberek össze-vissza lemondanak és újra megbeszélnek randikat. Plusz te tudtad, hogy a telód megbízhatatlanul működik és egy gombnyomással ellenőrizhetted volna, hogy kaptál-e tőle üzenetet (vagy mélt, vagy smst, vagy messenger üzit, vagy akármit).


3. Sajnos így jártál. Ő szerintem sárosabb a dologban, de te is hibáztál.

2021. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj telót mert ez nagyon idegesítő lehet, nem is értem hogy bírod. Azt meg végképp nem értem, ha tudod hogy szar és ennyire készültél is, miért nem léptél be a konkrét beszélgetésbe... de most már mindegy, megbeszéltétek, ez még menthető.
2021. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, azt tudom én is hibás voltam. Viszont azt az egyet azért nem értettem, úgy volt pár órára találkozunk és akkor beszéltünk és tisztáztuk a dolgot, mikor a talink lett volna, rögtön beszéltem vele. Még később is odajöhetett volna és kicsit kevesebb időre, de még úgyis találkozhattunk volna 1-2 órára.
2021. aug. 19. 23:20
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a csába az agyalást! Velem is előfordult már ez és majdnem agyvérzést kaptam.:D Telefonon kell lebeszélni az ilyen fontos dolgokat nem a levelezős programra hagyatkozni mert amúgy én is fel tudnám gyújtani sokszor.
2021. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Technikai hiba, sràcban lehetett volna annyi , ha tudja , hogy gáz van ír smst - én azt tettem a múltkor pl, mert annak nem kell külön app meg net
2021. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

6

Már mindegy. Lehet, hogy haragudott, lehet, hogy már messze járt.


Egyébként ezt elmagyaráznád?

"Szerette volna pontosítani a délutáni időpontot ezért írt több üzenetet is, de én nem láttam. Egész délelőtt készültem, majd el is indultam és ott voltam a megbeszélt helyen és időben. Mikor elérkezett a találkánk időpontja, gondoltam ráírok, mikorra várhatom,"


Ha megvolt a konkrét hely és időpont, akkor akár ő, akár te miért akartatok pontosítani?

2021. aug. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#8- as ez nem igaz mert a messages app ami az sms-t kezeli is egy köcsög. Ha nem tiltod meg neki részletekben, hogy csak sms-mms akkor pofára fogsz esni. Alapértelmezetten neten küldi a szemét, múltkor nekem emiatt volt agyvérzésem.
2021. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!