Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben az esetben vajon ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben vajon ki a hibás? A többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ismerkedünk. Találkoztunk már, mert ismerősi körből ismertük meg egymást. Ma randiztunk volna, délután pár órára találkoztunk volna. Ezt már a hét elején megbeszéltük, biztosan mind a ketten ráérünk és megbeszéltük a pontos időt és helyet. Én egész délelőtt készültem és csak ritkán néztem meg a telefonomat, hátha írt valamilyen üzenetet, de nem kaptam semmit. Gondoltam, ha nem jó neki mégsem, akkor majd ír.

Írt is, viszont a telefonommal az van néha, hogy a kijelzőn nem mindig mutatja üzenetet kaptam csak akkor ha a levelezőt megnyitom. De nem mindig csinálja, csak időnként. Ezért szoktam be is lépni a levelezőbe nem csak a kijelzőre hagyatkozom. Viszont ma is ezt történt. Szerette volna pontosítani a délutáni időpontot ezért írt több üzenetet is, de én nem láttam. Egész délelőtt készültem, majd el is indultam és ott voltam a megbeszélt helyen és időben. Mikor elérkezett a találkánk időpontja, gondoltam ráírok, mikorra várhatom, és csak ekkor vettem észre hogy már korábban is írt és a végén azt írta, mivel nem válaszoltam és nem is láttam az üzeneteket, ezért ő nem indul el, mert így is van probléma a kocsijával - amit egyébként már mesélt pár napja - és így nem akar jönni, mert nem olyan jó a kocsi sem és ha még én sem vagyok ott, az gáz. Oda írta azt is, máskor azért szóljak ha nem jó az időpont vagy ha közbe jött valami. Én teljesen ledöbbentem és azonnal felhívtam, megbeszéltük hogy ez egy félre értés volt, én biztosra vettem jönni fog, mert nem mondta le, aztán mondta nem tud arra mit mondani hogy én meg ott vagyok és vártam. Aztán megkérdeztem akkor már nem is tudna idejönni és mondta hogy sajna nem. Megbeszéltük majd legközelebb én is ráírok és még előtte is kölcsönösen megkérdezzük egymást biztos megyünk-e.

Szóval egyikünk sem sértődött meg a másikra, csak engem mégis olyan rosszul érintett, hogy én - mikor még abban a tudatban voltam hogy nem írt semmit - akkor is bíztam benne és arra gondoltam jönni fog, viszont ő ezek szerint akkor kinézte volna azt belőlem hogy ha bármi közbe jön még annyi sincs bennem hogy szóljak neki.

Szerintetek ebben az esetben ki volt a hibásabb, vagy jól tettem-e hogy én elmentem üzenet nélkül is?


2021. aug. 19. 22:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Meg volt a konkrét hely és idő. Ő akart valamiért pontosítani. Gondolom azért nem jött-e közbe nekem valami. De azt is elmondtam neki, olyat soha nem csinálnék, közbe jön valami és nem szólok. Ha bármi van a telefonommal, akkor ott van a laptopom, ha bármi van a nettel, akkor ott van az sms. Ha pedig minden hirtelen rossz lesz, akkor nem tudom, de én biztos jelzem valahogy ha mégsem jó egy találka. Mondtam is neki.
2021. aug. 19. 23:34
 12/20 anonim ***** válasza:
47%
#10 én a GSM alapú gyári beèpített üzenetkükdőre gondoltam
2021. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11

Az a baj, hogy annyira bonyolult lett a kommunikáció, hogy nem is igazán értem, miről van szó. Van mobilneted, azon olvasol mélt? Vagy milyen információs csatornáról van szó?

2021. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Tuti az van mint a régi iphoneokon szokott lenni pl vibernel is , hogy hiába küldenek rá üzenetet , akkor kapja meg Juli ha belép az appba


Ő meg elindulás előtt nem nyitotta meg utoljára , hanem mikor odaért , itt qrta el

2021. aug. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Messengerről volt szó. Igazából ahogy írnak nekem és én is reagálok az esetlegesen felmerülő kérdésekre, már meg is tudom magamnak válaszolni a kérdésemet.

Igen hibás voltam, de csak egy dologban: tudtam hogy nem megfelelően működik a telefonom ilyen szempontból még sem léptem bele a levelezőbe, csak a kijelzőre hagyatkoztam. De én szerintem csak ebben az egy dologban voltam hibás. Az a helyzet erre azért nem tudok mit mondani, mert én inkább siettem és a készülődéssel voltam elfoglalva, és még a telefonomat is ráraktam töltőre. Nem merült fel bennem, a nagy készülődésben és izgalomban nem gondoltam pont erre hogy megint ezt produkálja a telefonom, mert igaz volt már máskor is ilyen de azért ez nem mindennapos. Most pedig pont nem ez járt a fejemben.

A másik oldalról pedig szerintem több dologban hibázott a srác. Legalábbis én a helyében ha már nem voltam biztos a találkában, pedig meg volt beszélve, akkor több helyen is próbáltam volna kapcsolatba lépni a másikkal: sms, másik levelező, stb. Mert volt is már ilyen, nem találkozóval kapcsolatban, más fontos dologgal hogy nem válaszolt és nem is olvasta el a messengert, de akkor írtam gmailen, utána írtam sms. Szóval azért vannak lehetőségek.

A másik pedig amit a kérdésemben is írtam: amíg nem tudtam hogy írt nekem mind a ketten ugyanazon a szinten voltunk, mind a ketten azt tapasztaltuk, nem ír semmit a másik. De én voltam az, aki ennek ellenére elment a találkozóra, ő pedig nem.

A harmadik pedig: több órán keresztül is ráért. Én felhívtam egyből telefonon, és meg is vártam volna, még odajöhetett volna. Lehet kevesebb időre de találkozhattunk volna. Persze lehet már máshol járt, viszont én ebben is másképp cselekedtem volna: azért elmentem volna a találkozóra hátha, ki tudja, és ha nincs ott a másik, indultam volna tovább a dolgomra.

Tegnapi nap nem kérdőjellel váltunk el egymástól, biztosra mondtuk mind a ketten a talit. Persze ettől még ő rákérdezhetett, de azt is látta, nem is olvastam az üzeneteit. Arra is gondolhatott volna, nem a telefonommal vagyok elfoglalva, vagy valamiért a tali előtt nincs lehetőségem a telefonnal foglalkozni, bármi. Én a helyében több esélyt adtam volna ennek a mai napnak.

2021. aug. 19. 23:55
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha látom, hogy a másik nem olvassa az üzeneteimet, akkor egyszerűen felhívom és kész. Ha smst tudott volna küldeni, akkor megvan neki a számod. Inkább nem megy el a megbeszélt találkára, minthogy megeresszen egy hívást? Téged meg hagy várni, mikor előző nap megbeszéltétek? Nehogy már ő legyen megsértődve.
2021. aug. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
78%

De hogy tudott volna kimenni ha szar volt a kocsija?


Ezt a szitu tanuló pènz, legközelebb mielőtt elindulsz màshogy kell csinàlni, kész

2021. aug. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Tudott menni a kocsival, mert a fék nem volt túl jó. De attól még használta, csak emiatt el is kellett vinnie szerelőhöz tegnap.
2021. aug. 20. 11:53
 19/20 anonim ***** válasza:

16-os jót írt.


18

Rossz fékkel meg baromira ne menjen sehova, mert nem csak ő fog meghalni, hanem mások is!

2021. aug. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15

Ahogy leírod, sajnos látható, hogy a pasi egy .................. sípszó. Felejtős. Nem te hibáztál, vagy nem te hibáztál akkorát. Nő létedre ott voltál, a megbeszélt helyen és időpontban. Ő meg tudja a számod, felhívhatott volna, sms-t küldhetett volna. Egyetlen pardon, ha nem tudja a számod, de úgy tűnik, hogy tudja.

2021. aug. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!