Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérlek mondjatok véleményt és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek mondjatok véleményt és tanácsot, szerintetek jó ötletek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy csaj 14 éves én 16 vagyok rengeteget beszélgetek vele msnen és hát olyan jeleket vettem észre amit eddig egyik lánytol sem akikkel msn eztem. Csütörtökön jön haza győrböl és szombatra áthívtam filmet nézni, elötte elviszem fagyizni ,(veszek 1-2 üveg sört ezt vele meg beszéltem,és patogatott kukoricát,és ha éhes lesz rendelek pizzát) és hát meglátjuk mi sül ki belőlle

szerintetek lehet belőle valami?(kérlek csak normális válaszokat,lányok ti örülnétek egy iylen randinak?(soha nem volt még normális randim)))


2010. aug. 30. 01:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi
2010. aug. 31. 23:32
 12/14 anonim ***** válasza:
b@szottjoo randi leesz:) citromos sör vegyél neki:) annak kevesebb az alkoholtartalma és sztem finomabb is:)
2010. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

16:24-es vok. *sört

és 14/L

2010. szept. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Hat olvasom hogy film fagyi aztan sor ? xDDD

Attol budos lesz a szatok XDD

Inkabb vegyel bort.

Szerintem se nyulj bele a bugyijaba csak ha megfogja ruhan keresztul a farkad :D

Ha sor kell neki akkor nem olyan felenk meg szereny kiscsaj szoval akarmi megtortenhet...

Jah es igy a randi vegere vidd el a seggbekuki szobaba es add meg neki amire vagyik xD

2010. szept. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!