Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire etikus egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire etikus egyszerre több lánnyal randizgatni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 22:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%
Amint az egyikkel elkezd komolyabb lenni onnantól sztornó a többi. A komolyságot mindenki maga dönti el, de egy csók már annak minősülne mondjuk. Én legalábbis így tettem, nemrég összejöttem valakivel, amig nem volt meg az a bizonyos ... addig pont olyan időszak volt, hogy valahogy több lánnyal is beszéltem egyszerre és nem volt messze a randi, De utána már nem beszéltem a többivel.
2021. aug. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem 1. randi erejéig oké az, ha több emberrel ismerkedik vki, de utána érdemes az egyik mellett letenni a voksot és leépíteni a többit - ha tovább húzza az ember, főleg ha többel történik csók vagy még komolyabb, gerinctelen dolog.
2021. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Attól függ. Sérül-e ettől valaki lelkileg ? Ha párhuzamosan 6 lánnyal találkozol és az egyik komolyan gondolná veled, akkor gerinctelenség, nem is kicsit, pláne, ha nem tud a többiekről és naivan megbizik benned. Ha mindenki csak úgy alapon csetel mindenkivel és nyilt lapokkal játszik (megmondja, hogy másokkal is dumál), akkor nem.
2022. szept. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
26%
onnastól kezdve hogy elcsattan az első puszi vagy csók nagyon gáz, vagy amikor már a szeretlek szó is előkerül. bár nem tudom ezzel ki mennyire jön hamar de az én exeim mindig kb azonnal bedobták
2022. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem egy erős jellemte vall! Egyet ismerjél meg aki a legjobban szimpatikus, aztán idővel el döntöd, hogy érdemes e vele foglalkoznod komolyabban.
2023. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális ők is ezt csinálják ne èrezd magad emiatt rosszul
2023. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A nők is ezt csinálják.
2023. jún. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!