Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Általában hányadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Általában hányadik randin engeditek a szexet?

Figyelt kérdés
És ki kezdeményez?

2021. szept. 1. 12:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
9%
csitt már nők. ti engeditek vagy sem a szexet, és ennyi -> lehet normálisan válaszolni
2021. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
81%
Nem engedem, hanem amikor akarom. Fél év talán. Idegenekkel nem szexelek.
2021. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
14%
Fél évig nem fekszel le a pasiddal? :O és azt hogy lehet bírni? Vallásos vagy, vagy miért nem? Nem is értek egymáshoz, nem alszotok együtt?
2021. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
87%
Fura, hogy nem mindenki közönséges, mi?
2021. szept. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
20# Megint egy lúzer idióta, aki szerint mi nők akarjuk ám állandóan, csak olyan genyók vagyunk, hogy direkte szívatjuk őt azzal, hogy várnia kell.
2021. szept. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
85%
#24 - azért a kozonsegesseg (gondolom ez a mindenkinek szetteszi a lábát) és a fél évig nulla szex között vannak ám fokozatok.
2021. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
82%

"Fél évig nem fekszel le a pasiddal? :O és azt hogy lehet bírni?"


Nem kell bírni. Nekem az lenne nehéz, ha dugni kéne vele úgy, hogy nem akarok. Ha harmadik randin szexelnem kéne egy idegennel, sírnék szex közben. Ez nem 6 hónap pontosan. Ha addig nem ismerjük meg egymást rendesen, hogy úgy éljem meg a szexet, mint szex, amit akarok, és nemcsak elfekszem, és hagyom, hogy egy idegen fogdosson, akkor több idő kell.

2021. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
89%
#27: de akkor nem is vagy szerelmes belé? Nekem azért fura ilyet olvasni, mert alapból olyannal alakítok ki párkapcsolatot, aki vonz szexuálisan és érzelmeim vannak felé. Ezt élem meg a szexben, ami 4-5 találkozó után már kialakul (szerelmes, szenvedélyes típus vagyok). Nem is tudom mi lenne, ha fel évig nem érezném a szeretett férfit.
2021. szept. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
De engem addig nem vonz szexuálisan, amíg nem ismerem. Addig nincsenek érzéseim. Nem tudok mivel kapcsolatban érzéseket kialakítani, ha nem tudom, ő kicsoda. Cuki az arca? Lehet, egy tengerimalacnak is, mégsem szerelem.
2021. szept. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
87%
mondjuk a jó szexhez nem kell feltétlenül szerelem. vágy attól még lehet
2021. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!