Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egy klassz lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy klassz lány?

Figyelt kérdés
Mitől lesz egy lány klassz? Mik azok a tulajdonságok, amik azzá teszik?

2017. jún. 29. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Buta kérdés, mert mindenkinek más miatt lesz kalssz egy lány.
2017. jún. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Osztályban ül. Érted, class.
2017. jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%

Leírom saját magamat, mivel a visszajelzésekből tudom, hogy én egy klassz nő vagyok.


Sportos vékony alakom, szép hosszú barna hajam van, sokat mosolygok, kedves, figyelmes és segítőkész vagyok mindenkivel, meghallgatom a másikat, nyitott és őszinte vagyok, bármiről lehet velem beszélgetni, nem hagyom magam kihasználni, megmondom a saját véleményemet még ha az a másiknak fáj is - inkább a fájó igazság mint a könnyed hazugság.

2017. jún. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelmes, kedves, élettel teli, vidám, optimista, kommunikatív, intelligens és tájékozott. :)
2017. jún. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Okos és kedves, nekem az is fontos hogy az érdeklődési körünk nagyjából egyezzen, a többi mellékes nekem.
2017. jún. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Természetesen pozitívak ezek a tulajdonságok,és fontosak is, bár szerintem az tesz "klasszá" egy lányt, ha van egy saját karakteres egyénisége, különálló ízlése és stílusa, másokhoz nem hasonlítható személyisége, és ezt magabiztosan vállalja is! Emberek, ne tökéletességre törekedjünk hanem különlegességre! Legyünk már végre önmagunk.
2017. jún. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!