Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, kezdenétek olyan pasival, aki önhibáján kívül nem vitte még semmire, de amúgy klassz fickó?

Figyelt kérdés
A példa kedvéért ez legyek mondjuk én. Jó megjelenésű, jóképű, sármos, sportos, rendes férfi, szerény, és jó a humora is.:) Külsőre, és stílusra tényleg az álompasi, akik a magazinokban vannak. Most jön a de. De a sorsa az ritka szar, egész életét tragédiák, veszteségek, balesetek, betegségek árnyékolták be. A sok veszteség és szenvedés miatt nem tudott karriert csinálni, és nem túl vastag anyagilag, de azért nem hajléktalan. Tehát kéne olyan fickó, akinek semmilye sincs, de ezt leszámítva főnyeremény?

2021. szept. 6. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%

Altalaban a balesetben is van hibas, sokszor az, akit a baleset eri. (A csaladodat engedjuk el, most rolad van szo.) Nekem van egy kollegam, akit folyamatosan valami apro baleset er, mert kapkod, rohan, indokolatlanul.

Tegyuk fel, vagy mondjuk 30 eves, az, ha neked 10+ even keresztul akkora problemat okozott az elet, hogy nem tudtal semmire jutni, az szerintem nem masok hibaja. Egy betegseget, balesetet kiheverni nem kell ennyi ido.

(Ha meg mondjuk vagy 22-24, akkor eleve ertelme sincs a kerdesnek.)

2021. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem értelek....ha jó a humorod vélhetőleg helyén kezeled a veszteségeket is. Nem azt mondom,hogy poénnak veszed a balesetet, betegséget, de ahogy leírod magad abból az jön le,hogy tudsz kommunikálni. Ha ez így van akkor nem kellene,hogy alapjaiban az anyagi helyzeted, előrejutásod kapcsán totálisan gátoljon amit átalánosságban leírsz.

Kivéve talán egy dolgot. Ha olyan betegséged van ami akadályozott a tanulásban, munkavállalásban, ezzel korlátozva vagy, megértem. De más egyebet nem.

Irom a saját helyzetemet: nő vagyok, elvesztettem a férjemet, egyedül neveltem a gyerekem és van egy alapbetegségem ami nagymértékben korlátozott mindenben. Ezzel szemben nekem is előnyös a külsőm, megfelelő a kommunikációm és jó a humorom. Könnyen ismerkedek, bár kellően bizalmatlan vagyok.Pont azért mert az ismerkedés során számomra fontos,hogy a nehezebb hátterem is el legyen fogadva.

Azért mert klassz fickó vagy az ismerkedés könnyeben megy.Ez előny. Viszont aki jobban megismer annak vélhetőleg mindez kevés. Változtatnod kellene amiben tudsz, mert bizonyára van ilyen.

2021. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%

így 30on túl, jó egzisztenciával, családalapítás előtt azt mondom, hogy nem.

Lehet hazudni, de a pénz, bár nem a legfotnosabb, de igenis fontos.

2021. szept. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!