Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha nem tudok rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tudok rajta túllépni?

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt találkozgattam egy pasival,aki nagyon megfogott engem. A baj az,hogy barátnője volt(tudom,nem kellett volna találkoznom vele,hibáztatom is magam nem kell nekemtámadni),és azzal hitegetett hogy elhagyja a lányt mert már nem jó a kapcsolatuk. Próbált rávenni hogy lefeküdjek vele de nem mentem bele. Azonban a lány megtudta hogy beszélgetünk,és a pasi meg őt választotta és nem engem. Azóta nem tudom ezt feldolgozni és magamat hibáztatom,hogy biztos azért történt mert én nem voltam elég jó hozzá. Próbáltam másokkal találkozgatni hogy elfelejtsem,de mindenkiben őt keresem a mai napig is. Hogy legyek rajta túl?

2021. szept. 6. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Ne bánd. Gondolj bele, miért a másikat választotta? Mert ő már be volt járatva és biztosabb pont, mint te. Mert ha téged választana, te még kérdéses, hogy lefekszel-e vele és így 2 p*na, 2 szék közé esik.

Az ilyet ne bánd, hogy nem jött össze, inkább örülj neki.


Nekem is volt ilyen, hogy majd megszakadt a szívem a másikért, utólag meg megtudtam róla jó pár dolgot és könnyebb volt elengednem, rájöttem, hogy sokkal jobban jártam nélküle.

2021. szept. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Süt rólad az önbizalomhiány, inkább arra fókuszálj hogyan tudnád rendbe tenni magad lelkileg. Nője volt, megakart csak fektetni és mikor égett a talpa alatt a talaj, gyorsan elhajított, hogy mentse a menthetőt. Ennyi volt, semmi más.


A másik nő se normális, hogy ezek után vele marad, de ez már az ő baja.

2021. szept. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!