Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Éreztétek már úgy, mintha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már úgy, mintha az égiek úgy szeretnék, hogy ne jöjjön össze semmi? Hogy tudtok ezen túllépni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok eljutni akár egy randiig, kapcsolatig jó ideje. Valakinek ez olyan könnyen megy, én pedig kudarcot kudarcra halmozok. Életkedvem zéró. 24/F

2019. jan. 30. 00:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te miben látod a problémát?
2019. jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hajaj...de hányszor...Nem sokszor, de amikor legszerelmesebb szerelmes voltam, minden összeesküdött ellenem. Akkor úgy éreztem, az ég megakadályozta. Utólag inkább azt gondolom, próbára tette, hogy mennyire komolyan akarjuk egymást. Igazából csak egy valakivel álltuk ki a próbát.
2019. jan. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen:)

Rengetegszer volt ilyen és mindig közbe jött valami ami miatt, meghiúsult, megszakatt, rosszul sült el az ismerkedés.

Ez valami előző életben elkövetett bűn, büntetése.

2019. jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

na jó igazából csak párkapcsolati tanácsadó vagyok!

De köszi, hogy 1et értesz velem

2019. jan. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Velem ez az életben van, nekem minden kis szärért duplán kell szenvednem, sosem megy semmi elsőre. Nálam ez olyan mintha lenne egy idegesítő neveletlen kölykök aki állandóan engem bäsztat. Elég zavaró és sokszor veszélyes.
2019. jan. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

24 éves bohó csajszi koromban, az volt a mottóm, hogy egy boldog sugárzó nőnél nincs vonzóbb. Mivel addigra megtapasztaltam ezt.


Nos azóta eltelt már pár év, de a megfigyeléseim nem csak a párkapcsolatra hanem az egész életre rávetíthető. Ha te azt sugárzod, hogy te rendben vagy magaddal, azt akarni fogják. Ha bizonytalanságot sugárzol, félelmet, az nem szimpatikus. És mivel egy randin még szinte idegen a másik, nem kötődik hozzád, így nem sok esély marad arra, hogy tudjon is kötődni.


Szerintem ez lehet a fő gond.

Akármilyen szar a helyzet, te szépen játszd el hog yminden rendben an, mert a marha nagy vicc az, hogy ezzel be is vonzod a marha nagy minden rendbent. Lehet velem vitatkozni, nem érdekel. Aki tapasztalati úton is gyakorolja ezt, nem fog tudni vitatkozni. Csak az aki fél, és makacs módon védi magát a változástól. Változni pedig jó.

2019. jan. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Ha te azt sugárzod, hogy te rendben vagy magaddal, azt akarni fogják" - Csak nem mindegy, hogy ki...

Tudod, én is ezen az elven vagyok, amikor épp jó passzban vagyok, aztán felhúz, hogy amikor baj van, akkor mindenki magamra hagy. Társkeresőn pont a napokban tiltottam le egy nálam jóval fiatalabb gyereket, akit miután elutasítottam normális stílusban, hogy nem egymást keressük, még elkezdett erőszakoskodni, hogy de, biztos akarom én őt... Itt már nem válaszoltam, csak tiltottam, és jelentettem is a rendszernek. De mesélhetnék még az önállótlanokról, a kiéhezett szüleim korúakról. Néha betelik a pohár...

2019. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Változni pedig jó." - Hányszor kellett talpra állnod a padlóról az elmúlt 10-15 évben? Több, mint 20 váltás után, problémás, nem támogató családi háttérrel csoda, hogy nem lettem mára idegroncs, de a változásból egy darabig elegem van.
2019. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, megértelek, de te még baromi fiatal vagy, nem maradtál le semmiről.
2019. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2019. febr. 1. 00:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!