Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csábítottatok már el ilyen nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csábítottatok már el ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Röviden, sikerült már magatokhoz csábítani egy foglalt nőt,aki később a tiétek is lett?


Ha igen,kort is írjatok. 😀



2021. szept. 15. 12:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Igaz ez fordítva is, női oldalról persze.
2021. szept. 15. 12:44
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Igen, sikerült, bár én nőként írom ezt. Abszolút nem tervezett dolog volt, munkahelyen ismerkedtünk meg, és egymásba szerettünk, ő házas volt, én egyedülálló. Kihűlt házasságban éltek, gyerek nélkül, amikor én képbe kerültem. Pár hónapot voltunk csak együtt, amikor már arról beszéltünk, hogy közösen kellene folytatni, és engem választott, a felesége is belátta, hogy nincs értelme tovább együtt lenniük. Mi pedig azóta is együtt vagyunk :)
2021. szept. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 moozygoo ***** válasza:
64%

Nem, nem is akarnék.

Egyrészt nem akarnék belerondítani ilyen módon más életébe.

Másrészt mi a garancia, ha vége a rózsaszínködnek nem csal/csábul el mellőlem is az ilyen ?

2021. szept. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem érdem, hiába is vigyorogsz.
2021. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem érdem, de nem is szégyen. Köztük érzelmileg véget ért, találkoztak, egymásba szerettek.

Kellett volna hapsikámnak örökre a feleségével maradni, mert mit fog szólni a falu...?

2021. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16%
5. a kérdezőnek ment, nem neked. Van akinek ez kihívás, ez izgatja, hogy csak foglalt emberekre nyomul.
2021. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szintén munkahelyen, összejöttem egy kolleginával, aki később dobta a pasiját.
2021. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#2 és #7 nálam is hasonló a helyzet a munkahelyemen, csak még kialakulóban van.
2021. szept. 15. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Többször is! Olyat is aki jegyben járt, olyat is aki férjnél volt. Miért nem írtál konkrétat?!
2021. szept. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
75%
Persze. Akitől el lehet venni a párját, attól el is kell venni, mert mindenki úgy jár a legjobbam.
2021. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!