Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen/Badoon ha beszélgette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen/Badoon ha beszélgettek egy sráccal milyen sűrűn írtok egymásnak?

Figyelt kérdés

Pl.: Csak esténként, egész nap, napi párszor?

Normális ha csak egy két üzenetet ír egy nap?



2021. okt. 16. 17:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10-es. És mégis mit? Egyébként nem így van. Ha nem urambocsá' hülye pi**ákat akar összeszedni az ember, nem kell villantani semmit, mivel a másik fél is helyén tudja kezelni a szituációt és saját magát. Én kb 0 erőfeszítést teszek bele. Ha normális hangnemben kialakul egy érdekes beszélgetés és nem az az elvárás, hogy betépett zenebohócként körbeugráljam, az nekem nem megerőltető. És mégegyszer: aki a nagy büdös semmivel vagy a basic bitch hülyeségekkel szeretné ezt, mit vár? Továbbmegyek, aki egy ilyen csököttagyú picsulinak pitizik annak hol az önbecsülése? Én anno felállítottam magamnak bizonyos szabályokat és lám bevált:

- Nem teszek bele többet, mint amennyit ő. Egyenlőre csak egy random nő, egy idegen.

- Ha nincs meg a társalgás dinamikája, off. Ha neki mindegy, nekem is

- Ha horoszkópot ír a biójában, off

- Ha azzal van teli a biója, hogy ki ne, meg milyen az "igazi" férfi, vagy mégjobb, önnyugtatóan az, hogy milyen az "igazi" nő, off. Nincs kedvem a későbbiekben sem önigazolást, sem kretén meghatározásokat hallgatni, amit a kiskegyedből és a cosmopolitanból olvasott

- Ha minden második kép egyértelmű seggvillantás, csöcsmutogatás, akkor minél hamarabb randi (nem túl hosszú), ágyjelenet és adieu. Ha ő azt akarja megmutatni, hogy hogyan domborítja ki a seggét egy random autó előtt ("pluszpont" ha az apja autója előtt :D) és hogy tud "sejtelmesen" mélyendekoltált cuccban felülről vagy összenyomott mellekkel fotózkodni, akkor ugyan vevő leszek rá, de úgy is fogom kezelni

- Ha csak instagram fiók van megadva a bióban, off

- Egyszóval ha közhelyes, sablon hülyeségeket látok, off. Esetleg egy két kör vele, de utána off


Akik pedig érdekesnek tűnnek, engem is feldob és érdekel a vele való kommunikáció, az nem fáradtság. Aki pedig a simpeket várja, úgyis megkapta, majd később panaszkodik, hogy az a kanegér sem volt jó. Igazából azok a nők, akik így viselkednek, szerintem nem is túl sokat gondolnak magukról vagy a női mivoltukról, hanem túl keveset. Ha úgymond "beárazzák" magukat és eljáttszák, hogy ők valami főnyeremények és csak várják a fáradhatatlan pöcsáradatot, azok valamit nagyon kompenzálnak. Talán az egyéniség hiányát. Magától legyen mindenki érdekes, ne a nemétől vagy a vélt/valós helyzetétől.

2021. okt. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!