Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ezt érdemeltem? En...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemeltem? En csak meg akartam hálálni neki

Figyelt kérdés
Bonyolult megrobálom röviden. Szoval. Bajba kerultem és segitseget kertem. Facebookon posztoltam h bajban vagyok, nem sokára kaptam egy telefon hivást egy lánytol, hogy szivesen segit mindenben amiben csak tud, segitett is tenyleg mindent megtett, ő is posztolt, hogy mindenkihez eljusson a hir, es jelentkezett nála egy fazon aki szintén segitett(most nm részletezem azt h miben) most a gond az hogy ő vele jol osszehaverkodott és azt gondolom engem csak azért használt fel hogy uj kapcsolatokat szerezzen. Ezt onnan veszem, hogy eleinte minden héten rám irt és kerdezte hogy vagyok de csak ennyit.. , de a másikkal sokkal többet beszélt hivták is egymást többször is. Pár hét után viszont azt irta, hogy meg kellene ismerkedjűnk személyesen is, én neg azt válaszoltam, hogy jo lenne de most nincs időm... Na akkor kezdődött minden, egyre többet gondoltam rá, es bele szerettem de nagyon. Egy vasárnap délután ráirtam és megkérdeztem, hogy komolyan gondoltad az ismerkedést nem vicceltél? azt válaszolta persze h nem... De miután irtam ok találkozunk 1 honapig nem irt semmit de a másikkal beszélt aki munkát adott nekem... Ujbol ráirtam azt mondta hetvegen talalkozhatunk en meg nagyon megörultem ajandekot is vettem meg virágot de csak azért hogy meg köszönjem neki a segitséget... Eljött a hétvége vártam, irjon de semmi. Vasarnap este rá irtam es azt válaszolta kiment a fejéből sok volt a munkája, ok semmi baj akkor mikor találkozunk? Azt valaszolta hát nem tudom lehet majd oktoberben vagy novemberben vagy decemberben... Bagyon szarul ereztem magam amikir ezt irta tudtam, hogy nem akar es ezt eljatszotta velem egy parszor ketszer is vettem virágot neki... Aztan egy év után beszéltem neki rola a másik fazonrol aki munkát adott nekem, hogy szorakozik velem meg folyton azt ismetli meddig akarsz meg itt maradni, elmondtam neki mindent mert biztam benne, de végűl rájöttem hogy amiről beszelgettem vele azt továbbitotta a másiknak aki szorakozitt velem. Ugy találkoztam vele végűl hogy ketten jöttek egyűtt mint két szerelmes pár, es a fazon megalázott előtte amiert azt mondtam hogy ő szorakozik velem, pedig csak az igazat mondtam. Most a lányra nagyon kivagyok egy éven át minden honapban kerdeztem h mikor talalkizunk csak ket percre hogy ida adjak valamit, nem randira hivtam meg ilyenek. Csak azert jottek egyutt mert a másik kérte meg rá
2021. okt. 21. 19:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy idegen nő segített neked és még ő a rossz, aki kihasznált meg szórakozott veled? Nekem nem éppen ez jött le a sztoridból. Először is nehezményezted, hogy tőled csak megkérdezte hetente, hogy hogy vagy, míg a másik férfival sokkal többet beszélt. És? Ez az ő dolga, gondolom szimpatikusak voltak egymásnak és azért, de ehhez neked semmi közöd és abszolút nem elvárható, hogy a segítsége után még barátkozzon is veled. Kedves volt és időnként érdeklődött felőled, bőven eleget tett. A találkozóra meg lehet azért nem ment el végül, mert feltűnt neki, hogy te közben beleszerettél és így már nem akarta a találkozót, mert hiába mondod, hogy nem randi lett volna, ilyen esetben ez tényleg annak tűnt. Elhiszem, hogy neked közben megtetszett, de azért mert segített, semmivel nem tartozik neked. Ha soha többet nem írt volna utána, az is teljesen rendben lenne. Inkább annak örülnél, hogy lett munkád a közbenjárásával és nem még őt hibáztatod, amiért nem foglalkozik veled eleget.
2021. okt. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
volt mar.
2021. okt. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt még. De szerintem kék, vagy kettő!
2021. okt. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
2 percet kertem tőle h atadjam az ajandekot amit keszitettem 1 éven át hittegetet, tibbszor is ismeteltem semmi tobbe nem akarok de csak szorakozott velem a masiknak meg mindent tovabb adott amitol beszeltunk
2021. okt. 21. 20:43
 5/23 A kérdező kommentje:
Az a bajom, h a masiknak mindent elmondott azt is h talalkozni akarok vele, es utana nem tudtam h miert szorakozik velem a qurvaaakal
2021. okt. 21. 20:48
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem néz rád férfiként, nem kellesz neki. Sajnos ez van...
2021. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Minden nap tobbszor is elviszlek a qurvakhoz de arrol nem szolt semmit h a lany beszelt rolam valamit csak ennyit megyunk a kutvakhoz es elegem lett egy ido utan a szorakozasbol mind ket fel reszerol es kitalaltam nekik
2021. okt. 21. 20:54
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem akartam kapcsolatot csak atadni az ajandekot amiert segitett millioszor irtam neki
2021. okt. 21. 20:55
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az ajándék csak akkor jó, ha a másik is akarja. Nehogy már ő legyen a rossz, ha nem kéri. Ezt nem lehet erőltetni, mert azzal elveszik a jó szánék. Az meg az ő magánügye, ha mással többet beszél és vele találkozik is. Vele akart, veled nem. Örülj, hogy segített neked, azzal pedig igazán nem tartozik, hogy barátkozzatok is.
2021. okt. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad szerelmes voltál bele, most még csak átadni az ajándékot! Miért ragaszkodsz olyan emberhez aki semmibe vesz téged? Engedd el, még ha nehéz is!
2021. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!