Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ezt érdemeltem? En...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ezt érdemeltem? En csak meg akartam hálálni neki

Figyelt kérdés
Bonyolult megrobálom röviden. Szoval. Bajba kerultem és segitseget kertem. Facebookon posztoltam h bajban vagyok, nem sokára kaptam egy telefon hivást egy lánytol, hogy szivesen segit mindenben amiben csak tud, segitett is tenyleg mindent megtett, ő is posztolt, hogy mindenkihez eljusson a hir, es jelentkezett nála egy fazon aki szintén segitett(most nm részletezem azt h miben) most a gond az hogy ő vele jol osszehaverkodott és azt gondolom engem csak azért használt fel hogy uj kapcsolatokat szerezzen. Ezt onnan veszem, hogy eleinte minden héten rám irt és kerdezte hogy vagyok de csak ennyit.. , de a másikkal sokkal többet beszélt hivták is egymást többször is. Pár hét után viszont azt irta, hogy meg kellene ismerkedjűnk személyesen is, én neg azt válaszoltam, hogy jo lenne de most nincs időm... Na akkor kezdődött minden, egyre többet gondoltam rá, es bele szerettem de nagyon. Egy vasárnap délután ráirtam és megkérdeztem, hogy komolyan gondoltad az ismerkedést nem vicceltél? azt válaszolta persze h nem... De miután irtam ok találkozunk 1 honapig nem irt semmit de a másikkal beszélt aki munkát adott nekem... Ujbol ráirtam azt mondta hetvegen talalkozhatunk en meg nagyon megörultem ajandekot is vettem meg virágot de csak azért hogy meg köszönjem neki a segitséget... Eljött a hétvége vártam, irjon de semmi. Vasarnap este rá irtam es azt válaszolta kiment a fejéből sok volt a munkája, ok semmi baj akkor mikor találkozunk? Azt valaszolta hát nem tudom lehet majd oktoberben vagy novemberben vagy decemberben... Bagyon szarul ereztem magam amikir ezt irta tudtam, hogy nem akar es ezt eljatszotta velem egy parszor ketszer is vettem virágot neki... Aztan egy év után beszéltem neki rola a másik fazonrol aki munkát adott nekem, hogy szorakozik velem meg folyton azt ismetli meddig akarsz meg itt maradni, elmondtam neki mindent mert biztam benne, de végűl rájöttem hogy amiről beszelgettem vele azt továbbitotta a másiknak aki szorakozitt velem. Ugy találkoztam vele végűl hogy ketten jöttek egyűtt mint két szerelmes pár, es a fazon megalázott előtte amiert azt mondtam hogy ő szorakozik velem, pedig csak az igazat mondtam. Most a lányra nagyon kivagyok egy éven át minden honapban kerdeztem h mikor talalkizunk csak ket percre hogy ida adjak valamit, nem randira hivtam meg ilyenek. Csak azert jottek egyutt mert a másik kérte meg rá
2021. okt. 21. 19:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
2021. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De ő kezdte h ismerkedjunk meg szemelyesen is. Azt h szeretem nem akartam bevallani neki mert tudom nincs eselyem nála. Inkabb azz faj h szorakozott velem mimdeketto es en csak meghálálni szerettem volna h ne erezzem magam hűlyén én is szeretttm volna csinalni valamit
2021. okt. 21. 21:04
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Neked pszichológus kell nem kapcsolat!
2021. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer felajánlotta, hogy találkozzatok, de te akkor visszautasítottad és csak akkor hoztad fel újra, mikor rájöttél, hogy beleszerettél. Ezt a változást ő is érzékelhette rajtad vagy akár más miatt is meggondolhatta magát, igazából lényegtelen. Ez még nem szórakozás. Ő nem akart tőled többet és nem akart úgy találkozni, hogy te többet érzel.

És mint már írtam, az ajándék és a hála akkor ér valamit, ha annak a másik örül. Ha nem szeretné, akkor az teher. Nem ő a rossz, amiért nem találkozott veled, hogy átvegye az ajándékod. Amúgy ha tényleg csak arról lenne szó, hogy megkapja, el is küldhetted volna (akár a másik férfin keresztül, akivel tudod, hogy szokott találkozni). Nem kéne ezt erőltetned, már nagyon rég nem.

2021. okt. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez az iraskèp azért sokmindent elàrul
2021. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Azok alapján amiket írtál, nem kizárt, hogy a stílusod átment már zaklatásba (még ha nem is ez volt a szándékod) és ezért beszélt a másik férfivel és ezért találkozott veled csak úgy, hogy ő is ott van. Ha neki is ennyire túlzásba vitted a győzködést, hogy találkozzatok, teljesen érthető lépés volt tőle. Ez szintén nem szórakozás, csak a biztonság kedvéért óvatos volt. Elhiszem, hogy semmi rossz szándékod nem volt, de attól még ez is egy lehetséges opció. Teljesen logikus lépés lenne részéről.
2021. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Hatarontuli vaigyiiok es kozben dolgozom nem a agyar az anyanyelvem bocsanat a hibakert
2021. okt. 21. 21:28
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Így segítsen az ember valakinek.
2021. okt. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Szoval akkor ha valaki segit akkor el kell tűrjek minden megaláztatást, azt h szorakoznak velem? Meg sem szolalhatok nekem már nincs semmi jogom! Az emberek 99 százaléka szerint igen. Hálábol ajándékot elvenni nem értem miért bűnt nem vártam cserébe semmit! Amikor hívott a lány már nagyon magam alatt voltam, nem tudtam mit csináljak, meg szerettem volna köszöni személyesen aztán békén hagyom. De ezt amit csinált utána nem tudom elfogadni. Beszélt a másikkal hogyan találkozzon velem, erre a másik a helyett hogy szépen beszélt volna rola már egyből arra gindolt és célozgatott h én mást akarok tőle! Ez ment egy éven át elviszlek a qurvakhoz naponta tobbszor is, meg azt mondja voltam nála azt meg kell baszni(amugy nős) meg hogy gyere velűnk holnap ő is akar jönni de rákérdeztem a lánytol hogy igaz mész holnap velűk erree meg nekem ált mit képzelek én h ilyet kérdezek tőle. Szoval nagyon fáj amit utána kaptam tőle és nem tudom magam tultenni rajta.
2021. okt. 21. 23:28
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kiforgatod, egyáltalán nem erről van szó. Nem alázott meg a lány és nem szórakozott veled, csak meggondolta magát a találkozóról, mert érezte, hogy te már többet érzel iránta. Abban sincs semmi rossz, hogy beszélt rólad és a találkozóról a másik férfinak. Ő az egyetlen közös ismerősötök és ha jól értettem, akkor vele te rendszeresen beszélsz is, így teljesen érthető, ha tőle kérdezett rólad. Te talán soha nem szoktál a barátaiddal megbeszélni dolgokat? Nem értem, hogy ebben neked mi a megalázó. Az is jogos gondolat, hogy eszébe jutott, lehet te már többet akarnál és nem azért erőlteted a találkozót, hogy csak átadj egy ajándékot és utána békén hagynád. Nem bűn ajándékot adni, ilyet senki se mondott, de ha a másik nem kéri inkább, akkor nem illik erőltetni. Vagy ha mindenképp oda akarod adni, akkor el is lehet küldeni, nem muszáj személyes találkozót követelni és főleg nem egy évig ezt nyomatni. Ez pont ugyanannyira a te hibád is, mint az övé. Igen, megmondhatta volna konkétan, hogy most már hagyd békén, de valószínűleg nem szeret konfrontálódni és nem merte így kimondani, inkább csak terelt. Ez az egyetlen hibája, a többit csak te vetíted rá a leírtak alapján. Viszont téged se értelek, ha valaki hónapokon keresztül kifogásokkal jön és leráz, akkor miért kell ezt egy évig húzni? Miért nem lehet elfogadni, hogy ő nem akarja és békén hagyni? Ha nem kéri az ajándékod se, akkor nem kéri, az ő döntése. Ilyenkor még egyszer utoljára megköszönöd a segítségét és többet magadtól nem keresed. Nem alázott meg és nem játszadozott veled, csak te beleszerettél, ő meg nem viszonozta és ez rosszul esik, emiatt felnagyítod a dolgokat. Semmi rosszat nem tett azon kívül, hogy nem utasított el határozottabban. Ezen az egyen változtathatott volna, de semmi mást nem tudnék kifogásolni. Nem baj, hogy mással többet beszélgetett és jóban lettek, nem baj, hogy elmondta neki azt is, hogy mennyire találkozni akarsz vele és az se, hogy ezek után inkább megkérte, kísérje el. Fogadd el, ezt te toltad túl és azért alakult így. Ő nem egy rossz ember, ő továbbra is az a nő, aki ismeretlenül segített neked munkát keresni, mert Facebookon látta, hogy szükséged lenne rá. Zárd le most már a dolgot.
2021. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!