Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet még ebből valami? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még ebből valami? Vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van egy csaj már majdnem 8 éve ismerem, kb 4 éve összejött az egyik legjobb haverommal, mindig is bírtam de sose gondoltam többként rá, nálam haver csaja tabu. 2 éve szakítottak és próbáltam kibékíteni őket, de nem tudtam, viszont sokat beszélgettem a csajjal és bele szerettem, én 1 évig nem mertem lépni mert még friss volt a szakításuk. Aztán összejött valakivel és hagytam az egészet, és közbe eljöttem abból a városból 200 km-re. Gondoltam új életet kezdek, de mostanában beszélgettem a csaj barátnőjével és mondtam neki hogy legjobban a csaj hiányzik az egész városból. Erre kiderült hogy neki most van egy nagy ő-je aki miatt szenved mert nem tud összejönni vele. Nálam újra fellángolt a dolog és azon gondolkodom hogy vissza megyek és megpróbálok összejönni vele, de félek hogy hülyeséget csinálok, ő mást szeret és semmi értelme vissza menni ha nem tudok össze jönni vele. Viszont nagyon nehéz elfelejteni, nála éreztem egyedül hogy ez a nő kell nekem.
2010. szept. 2. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Vége.
2010. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Huhhh.

Nehez eset.

Meg kellene tudd hogy erez-e irantad valamit.

Ha sok idot toltottetek egyutt regebben ugy mint barat es sokat nevettetek egyutt akkor van eselyed mer tuti h nem felejtett el es eszebe jut neki is az a sok szep emlek ami osszekot vele.

En ezt javaslom:


Hivd fel vagy irj neki 1 uzenetet hogy te odamesz 1 napra hogy toltsetek el 1 napot menjetek moziba setaljatok stb.

Ez ido alatt deritsd ki,hogy erez-e valamit irantad ha nemm1 akkor adj neki jeleket es ha o is ad feled jeleket pl szemeztek mosolyogtok egymasnak stb...

Ha nem veszi eszre hogy kozeledsz fele' akkor kerdezd meg tole,hogy szerinte lehetne-e koztetek valami marmint tobb mint baratsag es akkor megtudod a valaszt.

Ennyit tudtam mondani igy ilyenkor mar faradt vagyok nem tudok jobbat irni meg gondolkodni se xD


UI: Mikor elhivod akkor ne ugy hivd el hogy randira hanem csak toltsetek egyutt 1 napot mint 2 jo barat..

2010. szept. 3. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!