Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes esélyt adni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes esélyt adni egy olyan párkapcsolatnak, ahol bár gyönyörűséges a lány, ugyanakkor egy beképzelt hisztérika, aki lelkileg totál labilis. Őszintén, többször van depis, rossz, nincsen kedve hangulatában, mint jóban. Ezen tudok változtatni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 29. 17:02
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenek mellé dominansabbak valok nem olyanok akik minden hisztijukre ugranak es be vannak csicskulva.
2021. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
85%
A barátnőm ilyen. Változtatni nem tudsz rajta csak alkalmazkodni. Azért a barátnőmmel mindketten alkalmazkodtunk egymáshoz, néha észbekap amikor hisztizni kezd és abbahagyja. Szóval fejlődik, de ez igazából az ő döntése, én akarattal nem igazán tudnám / tudtam megváltoztatni. Meg hát akkor már nem is ő lenne.. mert amennyi rossz tulajdonsága van, pont annyi jó is. Nehogy azt hidd hogy a világ tele van tökéletes nőkkel. Ha találsz egy kiegyensúlyozott nőt aki soha nem hisztizik, biztos kiderül róla ezer meg egy probléma, pl. nem elég vad az ágyban, nincs humora, munkamániás, stb. Mindenkinek megvan a saját hülyesége. Kérdés h megvan e köztetek az a szikra ami hajlandóvá tesz mindketőttöket néhány komprmoisszum megkötésére. Nyilván a határokat meg kell húzni, nem hisztizhet nonstop és nem szólhat minden róla, ezt még időben a tudtára kell hozni. Nem árt ha kicsit talpraesettebb vagy, mert a szubmisszív, nyámnyila srácokat az ilyen csajok fullra átnevelik papucsnak...
2021. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__etele..


Nem te írtad ki ezt a kérdést? Úgy tűnik mintha a folytatása lenne.

2021. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

Egyértelműen van valamilyen mentális problémája, akár több is, egy komplex dolog.

Te pedig ilyeneket irogatsz róla, hogy egoista, elkényeztetett, beképzelt, hát öröm lehet veled lenni, ha ezt gondolod róla. Az egyetlen pozitívum pedig a külseje, amit ki tudsz emelni, nagyon gáz vagy.

Ennek a lánynak gondjai vannak. Te viszont ocsmány módon beszélsz róla és fogalmad nincs mi a baja és mik a problémái, de még legalább le is szarod, viszont azért hagyja abba, mert téged zavar. Közben pedig csak a külsője miatt foglalkozol vele, és a belsőjéről is felszínesen gondolkodsz. Lényegében nem is tudsz róla semmit, csak csini és neked ennyi elég.

Sürgősen hagyd békén, ennek semmi értelme.

2021. okt. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
70%

Utolsoval egyetertek.

Ilyenkor minel tobbet kell egyutt lenni,tudni mit szeret,kimozditani,elvinni kirandulni, es kommunikalni.

Engem megeroszakoltak 2esfel eve. Ennek kovetkezteben azóta nem vagyok annyira kiegyensulyozott,mint előtte. Nagyon keves ferfi van,akihez tudok kotodni, de akihez kotodok,es szeretem, ot is bantom a viselkedesemmel neha. Kuzdok onmagammal,egyeb traumakrol nem beszelve. Sokszor annyi segit nekem mar,hogy kozos programot szervezunk,kikapcsolok. Sokkal jobb lesz a hangulatom, gyogyszer nelkul is. Ha hozzabujhatok...nem tudhatod mi van a masik viselkedese mogott. A viselkedes sokszor nem egyenesen aranyos az erzelmekkel..nagyon szeretem ot,es dolgozok magamon,bizok benne,magamban,es a mult nem teheti tonkre a jovom.:) azert osztottam ezt meg,hogy lasd,ilyen is van.

2021. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
75%
Nem adnék esélyt. Nem bírnék ilyen emberrel hosszútávon megmaradni egy fedél alatt...
2021. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
#13 Ezt akartad linkelni?
2021. okt. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%
Szakember munkája és az ő feladata változtatni ezen, nem a tied.
2021. okt. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem ezt olvasva a dugastol is elment a kedvem.
2021. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Senkisem tökéletes talán a pasikba nincs hiba? Biztos meg van az oka hogy miért ijen ..Amugy téged csak a külseje érdekel.

Én is ijen lány vagyok a fent meg említett tulajdonságokkal De szerencsere talaltam egy ojan pasit aki úgy szeret ahogy vagyok es nem lenéz ha nem segit ha rossz kedvem van mindig vigasztal..stb próbál alkalmazkodni hozzám.Te egy idiota vagy

2021. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!