Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beteg a pasi? Csak szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg a pasi? Csak szerintem nem normális dolog ez a szexben?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy sráccal. Nagyon jól elbeszélgettünk egy hétig. Megbeszéltük a randit holnapra, de ma lemondtam. Mégpedig azért, mert ma így a szexről is elkezdtünk beszélgetni és kiderült, hogy az izgatja, ha egy nő alárendelt, kikötözi, elfenekelni stb.... Engem ez annyira megrémít. Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy, aki abban leli örömét, hogy másokat bánt, aláz, ledominál, azt valami súlyos trauma érte vagy kisebbségi komplexusban szenved. Vagy ez normális dolog manapság? Én nem szeretném, hogy a párom üssön a szexnél, legalábbis rendszeresen ne... Csak én érzem ezt betegnek?

2021. okt. 29. 21:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%

Engem se vonz különösebben az ilyesmi, de ha az adott felek önként belemennek és elégedetten távoznak, akkor semmi probléma nincs a dologgal, tűnjön az bármennyire betegesnek neked vagy nekem.


Viszont ha téged ez cseppet sem vonz vagy érdekel, akkor mondd meg neki, mert így valószínűleg semmi nem lesz az ismerkedésből.

2021. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

Nekem volt olyan barátnőm régebben, aki azt szerette ha elfenekelem. De úgy rendesen, erőből. Az izgatta, ahogy csattog, meg ahogy utána sajgott neki.


Pedig a való életben egy teljesen normális, átlagos lány volt!

Szóval, hogy kinek mi a normális, az szubjektív. De teljesen érthető, hogy idegenként te ettől tartasz!

Nyilván más lenne ha már kapcsolatban vagytok és utána jönnek elő az ilyen igények.

2021. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarod akkor szíved joga nemet mondani.
2021. okt. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem sem normális. Számomra a szex a gyöngédségről és az intimitásról szól, ahol semmi helye az erőszak semmilyen formájának.

Ráadásul aki már az ismerkedési szakaszban ezzel indít, azzal valami állati nagy gáz van.

Jól tetted, hogy lemondtad a randit.


Ezt a "legalábbis rendszeresen ne" hozzáállást meg felejtsd el. Normális emberek között az ütésnek alkalmanként sincs helye a szexben.

2021. okt. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
79%

4. Tudod sokkal tisztességesebb nem zsákbamacskát árulni.

Ő erre vágyik ti nem, sokkal tisztességesebb megmondani és aztán, ha akarod ja ha nem akkor meg mindenki megy a maga dolgára.

2021. okt. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
66%
Neki ezek az igényei. Te pedig normális szexre vágysz, így szerintem nem illenétek össze és jobb is ha nam találkoztok. A legtöbb pasinak elég a normális szex, biztos találsz ilyet majd.
2021. okt. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
nem beteg es nem feltetlenul van mogotte trauma, de egyreszt normalis ember nem indit ezzel meg a randi elott, masreszt ha teged nem vonz a dolog, akkor tenyleg jobb hagyni.
2021. okt. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
50%
Akkor ezek szerint mégse normális a pasi. Akár erőszakos is lehet. Én nem találkoznék vele.
2021. okt. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
63%
Én szeretem a d-s játékokat, szórakoztat. Nincsenek kisebbségi komplexusaim vagy ha vannak is, amúgy az egyenlő partneri viszonyon alapuló kapcsolatokban érzem jól magam a hétköznapokban. Ez csak egy játék, egy szerep ami érdekesebbé teszi a szexet. Nem kell ezen fenn akadni. Különben nem csak a partner, de a saját büszkeségem sem tartom túl sokra ilyenkor, tehát ha olyan kedvünk van akkor fordítva is játszhatunk.
2021. okt. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
73%
Egyébként meg egyetértek a 5-össel. Teljesen korrekt, hogy elmondta a fantáziáit. Tudsz róla, tehát tudsz választani. Mondhatsz nemet már előre is. Ezzel szerintem semmi gond nincs.
2021. okt. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!