Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, első randin mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, első randin mit gondoltok a következő témákról?

Figyelt kérdés

A sztenderd ismerkedős kérdések, mint a munkahely, család, barátok, hobbik kedvencek, jövőbeli tervek már unalmasak, azokról ráérünk később is beszélni, valami mást szeretnék felhozni.

1. Voltál-e szavazni az előválasztáson, illetve a jövő évi országgyűlési választáson kire fogod leadni a voksod?

2. Beadattad magadnak a koronavírus elleni vakcinát? Melyik típust is hányszor? Szoktad olvasni naponta a témával kapcsolatos fejleményeket?

3. Mit gondolsz a humán hirdetőtáblákról (alias influencerekről), akik zöme értékes produmtum nélkül is elképesztő pénzeket zsebel be, köszönhetően a népes követőtáboruknak?



2021. okt. 31. 19:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
52%

Tipikusan olyan kérdések ezek amikkel tűzbe lehet hozni egy nőt.


Feltève ha az egy robot 😆


Ajànlhatok mèg hasonlókat?

- kire folyna jobban az olajad , Orbàn, vagy Gyurcsàny?

- mit szólsz a magas üzemanyag àrakhoz?

- MOL vagy Shell?

- ha kecske lennèl b*sznàl kecskèt?

- mit szól a dízel technológia vègèhez , te mint robot hogyan èled meg ezt?

- ha vàlaszthatnàl pozitív egész szàm lennèl, vagy negatív prim szàm?

- ha transformer lennèl,milyen autó lennèl , és mér' ?

- 133 MHz és 32Mb ram , vagy 100Mhz 64Mb?



Bip-bip-bop😆

2021. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Miért, 11-es, te nem szoktál senkivel elvont dolgokról beszélgetni?
2021. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A témákkal magában nincs baj fontosak de mint első randi nem beszélgetésre van

Ha nem csak annyi a pártról a beszélgetés hogy x y párt a politika általában hevesebb és nincs olyan két személy aki mindenben egyetértene és nem kizáró ok értelmes emberek kapcsolatában nagyszüleim is teljesen más pártiak

a második is hasonló az első elejéhez x vakcina 2x 3. y

hasonló válasz vissza

harmadik meg nem érdekel valaki eladta a fűrdővizét jó neki


Szerintem valami téma a másik múltjáról sokkal érdekesebb és talán viccesebb is (gyerekkori sztorik) lehetne

2021. nov. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az elvont témákat én összekapcsolom egy művész társasággal akik be vannak rosézva meg mindenezve és világukat nem tudják. No thx.
2021. nov. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, így értelemszerűen a férfinak tenném fel ezeket a kérdéseket, és nem fordítva. Nem probléma egyáltalán, ha nem ugyanazon az állasponton vagyunk, csak tudjuk értelmesen beszélgetni. Ezek tipikusan olyan témák szerintem, amik nem intézhetőek el 1-2 szavas válaszokkal, tehát hosszabb diskurzus alakulhat ki. Azt akarom elkerülni, hogy kikérdezés jellege legyen a randinak, ahol a másik fél 1-2 szavas válaszokat ad.
2021. nov. 1. 08:10
 16/17 anonim ***** válasza:

#11 voltam


Megvàlaszolnàm a kérdéseket ès "lankadt kedvel" hazamennèk, hogy megint kifogtam egy ufot , akivel olyan beszélgetni mint akàrmelyik hiroldalt olvasni otthon ergo , nem érzem a különbséget aközött , hogy mi randizunk vagy otthon ülnèk


Jeeez

Szerintem benne lenne a top 3 legrosszabb randimba - és mèg van hely

2021. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. Válasz : Nem voltam, mert nem érdekelt, még nem tudom kire fogok szavazni.


2. Válasz : 2 Astrát kaptam, nem követem a híreket, nem is érdekel.


3. Válasz : Semleges téma, nem vagyok aktív követője a közösségi médiának.


Ez összesen max 2 perc és nem is olyan dolgok, amiről első randin szívesen beszélek, bár az oltás téma szerintem randi előtt elő jön, nálam legalább is mindig elő jött valahogy. Egyik sem olyan, amiről hosszan tudnék beszélni, ha csak nem valami bölcsész diplomással randizol.

De ez csak egy nézőpont.

26 /F

2021. nov. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!