Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác úgy kérdezi mega...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác úgy kérdezi mega 2.találkozót, hogy kellene -e szerveznünk valamit szombatra, és nem egyenesen kérdezi, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Szoval eloszor megkerdezte,hogy mi ujsag..es, hogy van e programom szombatra. Irtam,hogy arra nincs.

Erre azt kerdezte meg, hogy kellene e szerveznunk valamit az napra....

Nekem ez ketertelmu, hogy szeretne is talalkozni ,meg nem is...vagy ez csak bizonytalansagot jelenthet?



Az elso talalkozo olyan kozepesre sikerult...sok hulyeseget mondtam,amit mar megbantam... Azt is mondtam neki, hogy en inkabb csak baratsagokat szeretnek,azert ismerkedem..viszont azutan rajottem,hogy tetszik,es valami miatt olyan furcsa, de olyan sokszor eszembe jut...es ugy atolelnem...nem azert mert szexhianyom van, hanem csak ugy szivbol szeretnek tole egy olelest...

Ez normalis, hogy elso talalkozo utan igy erzek?

Nem akarok nagy szavakat mondani, de igy meg senki utan nem ereztem elso talalkozo utan...olyan mintha szeretnem ot..


25 eves lany vagyok egyebkent ,es habar butacskanak tunhet amiket irok, de gondoltam megosztom ezt itt es szivesen varom a velemenyeket errol:)


2021. nov. 5. 00:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért kell egy ismerkedést szétagyalni....

Gooo randira és ke

2021. nov. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igy kerdezte, hogy kellene e szervezni....erre mit mondjak?
2021. nov. 5. 01:08
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Javasolj te valami programot. De gyorsan, ha tényleg akarod, különben már lesz neki más programja.
2021. nov. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Azt jelenti hogy bizonytalan magában, nem túl határozott típus, nem tudja mi lenne rá a válaszod. Elég ambivalensek az érzéseid, s kicsit instabilnak tűnsz érzelmileg, de hát neked is jár a bátorság :) Mondj igent (mármint lenne kedved találkozni és kérdezz vissza milyen javaslata van) és hajrá, add meg az esélyt magatoknak.
2021. nov. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Igen,ez jo otlet...hogy ezt irjam...


De ha nem akarna latni, akkor nem kerdezte volna ezt, ugye?

Marmint semmikepp nem szeretnem,hogy ugy talalkozzunk,hogy o nem szeretne...

2021. nov. 5. 02:08
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha nem akarna látni, akkor nem is ír.

Válszold, hogy úgyis tervezted, hogy, mondjuk elmész a Nemzeti Múzeum fotókiállítására, vagy, amit amúgy is szívesen tennél, és van-e kedve veled tartani.

A szorongásos butaságokkal meg hagyj fel. Viselkedj természetesen, beszélj úgy és olyan dolgokról, melyekről és ahogy mással is beszélnél.

Érezzétek jól magatokat.

Mi a második randinkon a Vidám Parkban eszetlenkedtünk, sokat nevettünk, játszottunk, csónakáztunk a városligetben. Lehet már kirizni? Hívd el korcsolyázni, vagy bármire, ami jópofa. Derűsen, lazán, könnyedén, természetesen.

2021. nov. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Gymnospermatophyta ***** válasza:
93%
Vagy csak azért bizonytalanodott el, mert a kérdező azt mondta, hogy barátkozni szeretne, a srác pedig komolyabbra hajt. És ezért kérdezte így. Ez is benne van. :)
2021. nov. 5. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
De ha közben kérdező kisasszony mégis el tud képzelni többet, akkor most neki kell lépnie.
2021. nov. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudja hogy elèg e neked ha csak srtàltok hanem muszaj e költeni is
2021. nov. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
*sétáltok
2021. nov. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!