Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác úgy kérdezi mega...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác úgy kérdezi mega 2.találkozót, hogy kellene -e szerveznünk valamit szombatra, és nem egyenesen kérdezi, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Szoval eloszor megkerdezte,hogy mi ujsag..es, hogy van e programom szombatra. Irtam,hogy arra nincs.

Erre azt kerdezte meg, hogy kellene e szerveznunk valamit az napra....

Nekem ez ketertelmu, hogy szeretne is talalkozni ,meg nem is...vagy ez csak bizonytalansagot jelenthet?



Az elso talalkozo olyan kozepesre sikerult...sok hulyeseget mondtam,amit mar megbantam... Azt is mondtam neki, hogy en inkabb csak baratsagokat szeretnek,azert ismerkedem..viszont azutan rajottem,hogy tetszik,es valami miatt olyan furcsa, de olyan sokszor eszembe jut...es ugy atolelnem...nem azert mert szexhianyom van, hanem csak ugy szivbol szeretnek tole egy olelest...

Ez normalis, hogy elso talalkozo utan igy erzek?

Nem akarok nagy szavakat mondani, de igy meg senki utan nem ereztem elso talalkozo utan...olyan mintha szeretnem ot..


25 eves lany vagyok egyebkent ,es habar butacskanak tunhet amiket irok, de gondoltam megosztom ezt itt es szivesen varom a velemenyeket errol:)


2021. nov. 5. 00:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy első randin azt mondani egy olyasvalakinek, aki tetszik, hogy csak barátkozni szeretnél, az egyik legnagyobb butaság. A férfiak 90%-a egy ilyen mondatot az első randin tapintatos visszautasításnak értelmez, és szerintem teljes joggal. Én férfiként biztos, hogy többet nem kerestelek volna. Csodálom, hogy egyáltalán még írt neked ezek után. Nyilvánvalóan azért nem kért direkt módon második randit, mert nem akar értetlen alaknak vagy nyomulós bunkónak tűnni, aki egy ennyire nem ért vagy nem akar érteni a szóból. Most neked kell aktívan jelezned felé, hogy szeretnél találkozni vele.
2021. nov. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
94%

"kellene szervezni valami programot.."

Szívesen elmenne veled valami programra. Magyarul, megkérdezte hogy..talizunk?

2021. nov. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Eriggymá! :D

Csoda, hogy az előző után még próbálkozik. Nincs programom, van elképzelésed?

2021. nov. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Noren1989 ***** válasza:
Szerintem ebben a sztoriban te vagy a hülye, az fix. Egy randin azt mondani, h baràtkozhatunk, az egy szimpla lekoptatós duma. Nem nagyon szoktàl gondolkozni, mielőtt beszélsz, igaze?
2021. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nem mondtam,hogy nem hibaztam. Leirtam oszinten, hogy elrontottam dolgokat es termeszetesen banom is.

Koszonom a lehulyezest, ettol most nyilvan egybol jobb is lesz.

2021. nov. 5. 09:17
 16/18 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat
2021. nov. 5. 09:18
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz Norennel van egy rejtett felsőbbrendűségi vonal egy kis autista beütéssel. Legközelebb majd jobban átgondolod. Ne parázz!
2021. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Azota irta,hogy mehetnenk piknikezni...es hogy biztositsa a kenyelmet a piheneshez...

Ugy tunik,hogy o is szeretne kozelseget...en igazabol olelesen kivul semmi mast.. de izgatottan varom♥️


Koszonom a valaszokat,szep napot nektek

2021. nov. 5. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!