Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmondjam a volt páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a volt páromnak (szerelmemnek) ha rákérdez?

Figyelt kérdés

2 éve már, hogy szakítottunk. Nagyon csúnyán, nagy érzelmek voltak köztünk. Ezalatt többször meg akartuk újra próbálni. Volt, hogy ő hívott találkozni, volt hogy én, de vmi őrangyal vagy őrördög mindig közbe szólt és nem lett belőle semmi. Pár hetente mindig ír, ilyenkor éjféltől akár hajnali négyig is beszélünk. Van hogy én írok rá napközben, ilyenkor felhív és telefonon is beszélünk. Minden féléről, ki hogy van, mi van a családdal, általában szexről is, hogy mennyire jó lenne újra együtt csinálni. Ha olyasmire terelődik a szó, ő gyakran figyelmeztet, hogy érzelmeket ne gondoljak bele. Egyik beszélgetésünk alkalmával megemlítettem, hogy van egy srác a munkahelyen akivel alakul vmi. Sokat vigyorgok, szemezünk, mindig jön utánam ha kávézni megyek. Azt mondta ismerkedjek nyugodtan és gondoltam legközelebb ha rákérdez elmesélem hol tartunk a sráccal, de azóta sem kérdezett rá, pedig többször is beszéltünk azóta. E helyett egy hétre rá gyorsan elhívott, hogy találkozzunk. Vissza kellett utasítsam, nem voltam az országban. A következő hajnalig tartó beszélgetéseknél aztán nem került újra szóba találkozó.

Csakhogy közben elkérte a telefonszámomat a benti srác és még aznap randira hívott, vacsorázni. Nemigazán tudtam mit tegyek, nem mentem el. Aztán megint hívott, kiruccanni estére, aztán kirándulni, aztán ebédelni, aztán napozni, majd megint ebédelni. És ez alkalommal elfogadtam a meghívást. Nála főztünk együtt, beszélgettünk, iszogattunk, csókolóztunk, szeretkeztünk.

Na és most jön a nagy kérdés… ha az exem megint ír és beszélgetünk, és rákérdez (vagy sem), elmondjam neki, hogy van valakim, vagy így örökre elveszítem majd?



2021. nov. 21. 18:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd az új pasit jobban jár.
2021. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%

Ha rákérdez, akkor legyen felkészülve a válaszra. Ha nem, akkor nem kell az orrára kötnöd.


Az új pasit viszont zavarhatja, hogy még mindig az exeden lógsz, jogosan.

2021. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Az új pasi biztos nem tud róla hogy még azt várja hogy az ex mikor csettint hogy aláfeküdjön. Szegény pasi.
2021. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, te sem tudod még melyiktől mit akarsz. Ezt döntsd el, mert együtt vagy az újjal, eteted hülyíted, de közben ragaszkodsz a régihez aki csak dugni akar...

Dönts bárhogyan, de ezt szerintem ne folytasd így. Próbáljátok boldog lenni az újjal, a régit meg felejtsd el. Vagy járj akkkr dugni a régihez, de az újat meg ne hülyítsd akkor

2021. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem kerestem az Exemet mióta az új pasival ismerkedek. Ő keresett azóta többször is, de sosem kérdezett rá mi van az új sráccal. Magamtól meg nem akartam elkezdeni mondani, hogy képzeld tök jól alakulnak a dolgok az új sráccal, mert úgy tűnt volna csak féltékennyé akarom tenni.
2021. nov. 21. 18:37
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Első körben hanyagold a kapcsolatokat! 2 éve szakítottatok az exeddel, de te még szerelmes vagy belé, aztán az egyik kollegáddal randizol/dugsz. Amúgy meg az exednek nem vagy köteles beszámolni a magánéletedről. Ezen kívül ne reménykedj, ha akarta volna, már újra összejöttetek volna. A szexet se véletlen hozza fel témának, szimplán dugna még. Ennyi, nem kell semmit beleképzelni. N
2021. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Ha akartam volna már nem egyszer találkozhattam volna az exemmel. Kb. csak csettintenem kène és már itt is lenne, de én mindig lerázom. Viszont szeretem tartani vele a kapcsolatot, nèha beszélgetni, el fantáziálgatni, jól esik, hogy mindig ugrik ha segítségre van szükségem.

Mostjólleleszekbaszvahogymindakettőtcsakkihasználomdemindegy 😒

2021. nov. 21. 18:45
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a volt párod a szerelmed, akkor miért nem jöttök újra össze? Ne szórakozz a kollégáddal!
2021. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy kis patkány vagy semmi több és igen így van kihasználod a jelenlegi srácot aki nyílván többet szeretne tőled mint ahogy te adni tudsz. Ha nem szereted akkor hagyd békén és loholj csak az exed után aki szintén csak azért tart téged hogy hát ha szexet kap semmi többet.
2021. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Persze lerázod, de azért szerelmednek hívod.

Fordított helyzetben neked hogy esne, hogy akivel randizol, ő még a volt párjáról fantáziál, meg olyan témákról beszélnek, hogy mekkorát szeretkeznének stb?

Ha te ennyire szeretsz az exedről ábrándozni, akkor hagyd az új srácot, jobban jár.

2021. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!