Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szeretik a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretik a pasik a husis lányokat?

Figyelt kérdés

2021. dec. 5. 01:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Van mit fogni, nekem bejön. Vékony lányok nem jönnek be, ez ízlés kérdése. Másoknak meg pont ők tetszenek.
2021. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
35%

Szebbek az ívek (általában!!)

Jól tud esni a szemnek egy pontig. Az h ez a pont nálam a +10kgnál megáll, másnál +150kilónál kezdődik az már részletkérdés

2021. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%

Mindenkinek más jön be.

Én imádom amikor a párom levesz valamit a szekrény tetejéről, kinyújtózkodik kicsit, és oldalról látom a bordáit.

Tudja,hogy ezt szex nélkül nem fogja megúszni.

Sokszor már nekem is feltűnő, hogy minden nap port kell törölni. Minden nap beporosodik az a huncut szekrény.

A múltkor már mondtam neki, hogy nem kell semmiféle körítés.

Csak szóljon, és én már "ÁLLOK" is rendelkezésére. 🤭

2021. dec. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
13. Jó neked!
2021. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%

14.

Nem mindig volt ám ez így. Hosszú hosszú évek szenvedése után botlottam bele valakibe, akivel megvan az összhang.

13.

2021. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én már letettem róla, házas vagyok. Marad az erőltetett szex, az is csak ritkán. Pont ma gondolkoztam el rajta, hogy azt sem kellene csinálni, ugyanis semmi értelme. Akkor van értelme ha a nő is kívánja, akarja, élvezi, aktív. Nálunk ezekből egy sincs meg. Hamarosan 50 leszek, részemről letelt a dolog.
2021. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!