Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi "kell" vinni a lánynak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi "kell" vinni a lánynak, ha első találkozás lesz, (neten már sokat beszéltünk)?

Figyelt kérdés
Ha valamilyen virágot vinnék, annak milyen szine legyen és mit?
2010. szept. 6. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne, első találkozásra nem kell vinned semmit. elég ha meghívod valahol egy kávéra...többet nem szabad elsőre!!!!
2010. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem várnék el semmit. Mondjuk engem a volt pasim "megnevelt", hogy rám felesleges pénzt költeni, de én tényleg nem várnék el semmit. Ha pl már régóta várjátok, hogy találkozzatok, akkor a lány annak is nagyon fog örülni, hogy téged lát.
2010. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor vegyük az figyelembe, hogy pl. csak séta lenne, tehát más nem is lesz, amit tudnék neki adni, szóval csak valami ajándék jöhet szóba (virág) :D.
2010. szept. 6. 14:56
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Első találkozóra én sem vinnék semmit még akkor se ha régóta dumálgatunk neten .

Persze meghívni vhova nem árt .

De amelyik csak kifejezetten elvárja hogy ajándékkal várjad mindig az menjen a búsba .

2010. szept. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem is jó ötlet hogy beüljetek valahova egy üditöre.


ha esteleg mondta hogy a kedvenc csokija a fehér milka akkor lehetsz figyelmes és viszel neki azt. de virág nem annyira jó mert ha órákat sétáltok akkor simán elhervad és egy szemtet visz haza.


virág akkor jó ha mész érte és vázába tudja rakni, vagy beültök kimondottan kajálni valahova ahol adnak vázát.

2010. szept. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Fülünyúl ***** válasza:
Bunda, aranyékszer, hitelkártya nagy kerettel, és legalább BMW-vel vagy Mercivel menj érte. Ellenkező esetben csak addig lesz veled amíg nem talál egy ilyen pasast. Welcome in the real world.
2010. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kuleszmulesz ***** válasza:
Egy 19 centis, rózsaszín zselés vibrátornak minden lány örül, biztos nagy sikered lesz vele, én ezt ajánlom!
2010. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az első személyes találkozáskor egy szál vörös rózsát kaptam a Barátomtól. Nagyon meglepődtem, nem számítottam rá, egyáltalán nem; de nagyon nagyon jól esett, nagyon aranyos volt :) Sztem Te is megpróbálkozhatsz egy szál virággal...
2010. szept. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!