Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez megbocsátható tett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megbocsátható tett?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy nőt. Nagyon tetszik nekem, szívesen randiznék vele. Már beszéltem vele erről , azt mondta, hogy ő is benne van a dologban, szívesen megismerne. Már találkoztunk jópárszor, de konkrét randira még nem került sor.

Múlt héten beszéltem vele, akkor elmondta nekem, hogy egy buliban nagyon sokat ivott, és lefeküdt pár férfival, akiket egyébként nem is ismer. Engem egyáltalán nem zavarna a dolog, de ebben a helyzetben kicsit abszurdnak találom. Azóta nem is tudok vele olyan jóízűen beszélgetni, mert csak az jár a fejemben, hogy egy éjszaka leforgása alatt több emberrel is együtt volt. Viszont ott van a dolog másik oldala, hogy tulajdonképpen még nem randizunk. Ennek ellenére nekem mégis böki a csőrömet a dolog, hiszen én világosan elmondtam neki a szándékaimat, amik -mint kiderült- megegyeznek az övével.

Ti mit tennétek a helyemben? Jobb lenne egyszerűen csak elengedni ezt a bulis esetet?



2022. jan. 1. 20:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Partiba vàgtàk vagy hogy ?
2022. jan. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha el tudod fogadni hogy ribizli akkor hajrá, de az is benne van hogy melletted is félredug majd, az erkölcsei igen lazák.
2022. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy ilyen dolgot elmondott neked, csak barátnak tekint.
2022. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

Azert mert egyszer tortent ilyen meg nem feltetlen ribizli.

Tegye a kezet a szivere minden pasi es mondja h nem volt hasonlo alma/esete mikor reszegen lefekudt egy novel.

2022. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

4# nekem soha nem volt olyan hogy több pasi átmenjen rajtam egy buliba, meg nem is lesz.

N

2022. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Elég frusztráló lehet, hogy te itt tepersz a kegyeiért, miközben egy buliban többen meghágják bagóért... Szerintem felejtsd el. Igaz, nem randiztok még, azaz nem megcsalás, de ilyen könnyűvérű nő kinek kéne?
2022. jan. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%
Hagyd a francba. Ez krva bizarr, ne akarj magadnak ilyen nőt.
2022. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodj meg a pár hónap alatt jó páran átmenetek már rajt.
2022. jan. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha téged akarna nem mondta volna el.

Ez rohadt nagy red flag.

Én már azon kiborultam, mikor exbarátnőm kapcsolat elején részletesen elmondta volt már hűtlen életében.

Szerintem nem szokás ezt a másik orra alá dörgölni.

Nem feltételeztem róla, hogy engem is megcsalna.

De mikor hanyagolni kezdett és kifogások mögébújt egyből gyanakodni kezdtem. Nem normális így indítani egy kapcsolatot.

Bizalom szempontjából én ezek után tuti nem menne nekem.

2022. jan. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
kuka
2022. jan. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!