Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket is megdöbbent, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is megdöbbent, hogy a törékeny, érzelmes és romantikus nők erős és érzelmileg kiegyensúlyozott jóképű srácokat akarnak és nem érzelgős, romantikus, szerelmet vallós, virágot vásárlós típusokat?

Figyelt kérdés
Ez nem paradoxon?
2022. jan. 7. 10:44
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

9


Ezt hogy érted? Te nőként miért gondolod, hogy ennyi igényed lehet? Csak kíváncsi vagyok. Mert a férfiaknak általában be kell érniük annyival, hogy a nőnek vágat van a lábuk között, és a nők tulajdonképpen azt gondolják, hogy ennyi már elég is, nem nagyon igyekeznek személyiségben, humorban, karrierben, pénzben nyújtani semmit. Eltatláltam kedves női elvtárs?

2022. jan. 7. 11:34
 12/43 anonim ***** válasza:
90%
A nők jóképű férfiakat akarnak. Te is szép nőt akarsz magadnak, úgyhogy nem kell a rizsa. A külső a legfontosabb már az emberiség hajnala óta.
2022. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
92%

"A nők hihetetlen hűtlenek, a hűség és kapcsolatért való áldozathozat koncepcióját nem ismerik. "


Kikérem magamnak.

Nekem meg az a véleményem, hogy az az ember, aki ilyet leír és mellé full komolyan is gondolja, az egy tévképzetes sz_arláda.

2022. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a tulajdonságok nem állnak messze egymástól, nem ellentétek.


Azt jelenti, hogy ha ez benned nincs meg, ne olyan keress, aki ezt keresi. Ha egy férfi házias nőt keres, nem állok le filózni, hogy miért, milyen jogon, nyafnyaf, hanem keresek mást.

2022. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
100%

Az érzelmileg kiegyensúlyozott itt miért a szitokszó kategória? :D Ez komolyan lehetetlen teljesítmény?


Amúgy nem a #9 válaszoló vagyok, de én nőként azért gondolom, hogy annyi igényem lehet, amennyi (többek között az érzelmi kiegyensúlyozottság elég fontos szempont, jól látod), mert így is találok az elképzeléseimnek megfelelő férfit. Akihez amúgy hűséges vagyok.


Egyébként az a tapasztalatom, hogy az érzelmeit felvállalni (lásd: szerelmet vallós, akár érzelgős -bár ezt nem szeretem túlzottan-, virágot vásárlós) csak az a férfi tudja, aki amúgy is rendben van magával és érzelmileg eléggé kiegyensúlyozottak és magabiztosak. Mindenki másnál ez csak megjátszás és erőltetett lesz, ami még rövid távon is zavaró.

2022. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

13


Idefigyelj. Garantálom neked, hogy tegyük fel te abban a hitben éltél, hogy a legjobb pasi akit megkaphatsz az egy 6-os és összejössz vele és 1-2 év múlva megkörnyékez egy 8-as akkor te teljesen nyitott leszel arra, hogy összejöjj ezzel a 8-assal. Érted már? Ez a hipergámia ami belétek van kódolva, nem ismertek hűséget, csak szinteket és minél feljebb törekedtek. Míg karrierben ez érthető és a férfiak is ezt teszik ti ezt addig az emberi kapcsolatokban is simán megteszitek.

2022. jan. 7. 11:45
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom az érzelgős embereket. És az érzelmileg nem kiegyensúlyozottakat sem. Viszont hogy jön ide a jóképűség? :)
2022. jan. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

De most belső tulajdonságokról van szó.


Figyi, nyugodj meg, verd ki, igyál egy kakaót, és gyere vissza összefüggően fröcsögni.

2022. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Most kivetíted rám + az egész világra, amit édesanyád tett? :)


Én lassan 9 éve vagyok a párommal, teljes szívemből szeretem őt és sosem csaltam meg. Nincs belém kódolva semmi "hipergámia". Az pedig normális, hogy válogattam, mivel olyan kapcsolatot kerestem, aminél van esély arra, hogy egy életen át működjön, ehhez pedig szükség van vonzalomra (igen, fizikai vonzalomra is), hasonló habitusra, életfelfogásra, egymáshoz passzoló személyiségre és erős szeretetre is. Ez kissé több, mint a bugyuta témázásod, hogy pontozgatással próbálsz okoskodni, hogy akkor ki 6-os és ki 8-as, és ki hová akar "feljebb törni".

2022. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

17


1. Van köze a kettőnek, a jóképű férfiak, vagyis azok akiket a nők annak tartanak, valamiért (számomra sem tiszta miért) érzelmileg kiegyensúlyozottak, nem esnek hamar szerelembe és ez nagyon tetszik a nőknek, hogy küzdeniük kell értük és az nem habarodik beléjük olyan hamar. De ez véleményem szerint a sok opció miatt van, mert megszokták, hogy bármikor kerül valaki ha akarják, ha valakinek sok lehetősége van (mint a jóképű srácoknak nőkre) akkor az deszenzitizálódik és nem lesz érzelmileg annyira függője egy potenciális lehetőségnek, azt a benyomást nyújthatja, hogy leszharja a nőt, ami elképesztően erős szexuális vágyat ébreszt a nőben, hisz ősi ösztönei jelzik, ez egy erős, potenciálisan alfa egyed, gyorsan meg kell bhaszni, hogy a génjeit továbbadjuk mert az jó a fajnak.


2. Úgy jön ide még, hogy a jóképűség alapkövetelmény ahhoz, hogy egyáltalán a férfi belsője szóba jöhessen, de gondoltam volna, hogy erre magadtól is rájöttél :)

2022. jan. 7. 11:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!