Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket is megdöbbent, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is megdöbbent, hogy a törékeny, érzelmes és romantikus nők erős és érzelmileg kiegyensúlyozott jóképű srácokat akarnak és nem érzelgős, romantikus, szerelmet vallós, virágot vásárlós típusokat?

Figyelt kérdés
Ez nem paradoxon?
2022. jan. 7. 10:44
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

"A személyiségnek rengeteg fajtája van és meg lehet szokni a másikat, meg lehet szeretni sokféle személyiséget"


Itt tévedsz nagyot. Fontos a külső, de nem az első. A személyiségeket meg a legnehezebb megszokni. Szerelembe esni meg... lehetetlen akárkivel.


A saját érzéseiddel ruházol fel mindenkit, ez a baj.

2022. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Onnan tudja, hogy ronda vagy, hogy itt mondják a pasik, hogy aki helyes, az gonosz.
2022. jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

32


De nem úgy volt, hogy nincs objektíve ronda? Még az is lehet, hogy én vagyok a szőke herceg számodra. Ne mondjatok ellent magatoknak :D

2022. jan. 7. 12:29
 34/43 A kérdező kommentje:

32


Egyébként ebben a kérdésben csak annyit mondtam, hogy aki helyes az érzelmileg kiegyensúlyozott és határozott. Azt nem mondtam, hogy gonoszak.

2022. jan. 7. 12:30
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vetem a szemükre, csak ismerjék bár be sallangok nélkül, hogy csakis az számít elsősorban."


Bocs, nem fogok hazudni csak azért, mert neked az alternatív valóságod a kényelmes.


" A személyiségnek rengeteg fajtája van és meg lehet szokni a másikat, meg lehet szeretni sokféle személyiséget"


Meg lehet szokni? :D Te jó ég, látszik, hogy életedben nem volt egy normális kapcsolatod sem. Csak akkor minek szólsz hozzá olyan témához, amiről halovány gőzöd sincs?


"Ha nem sorozatgyilkos a pasi akkor a belsője szinte teljesen mindegy milyen."


Lófszt.


"de külsőt csak egyfélét"


Nekem már tetszett hófehér bőrű szőke, vörös, szeplős, barna, félig néger, arab, zsidó, skandináv, hosszú hajú, rövid hajú, piszeorrú, kilincsorrú, normális orrú, sovány, átlagos, izmos, szakállas, csupasz, göndör pumukli fejű, magasabb, alacsonyabb féle... stb. pasi. Mindent lehet mondani, csak azt nem, hogy csak egyféle tetszik, pedig még azt sem lehet mondani, hogy ne lennék válogatós. :D



" Sőt, még sorozatgyilkosoknak is voltak nőik rendesen, tehát az is azt bizonyítja, hogy nem nagyon lehet elrontani, ha külsőre bejössz egy nőnek"


Nem, ez azt bizonyítja, hogy léteznek lelkileg iszonyatosan beteg nők.


". A nő meg tud szeretni egy jóképű extrovertáltat de introvertáltat is. Egy jóképű komolykodóst vagy viccelődöst is. Egy jóképű keményfiút vagy cuki srácot is."


Hát, én egy full extrovertált pasival nem lennék kompatibilis, komolykodós és keményfiú pedig nem kéne, mert az sem az én világom.


"srác jóképű a nő még a mentális betegségeket is tolerálja neki, depressziót, pánikot stb."


Nem azért tolerálja, mert jóképű, hanem azért, mert szereti.

2022. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

" aki helyes az érzelmileg kiegyensúlyozott és határozott"


Még ez is egy óriási baromság. :D

2022. jan. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem TE mondod, itt évek óta ez megy. Férfiaktól, tehát nincs ellentmondás. (Vagyis van, napi szinten változtatják a hülyeségeiket.) Hogy aki jóképű, az nyilván gonosz, aki meg nem jóképű, az nem lehet gonosz. Ami végül is csak annyi, hogy egyszerű emberek képtelenek elfogadni, hogy vannak, akik kívül-belül jók, és olyanok is, akik kívül-belül rohadnak.
2022. jan. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

37


Biztosan vannak jó és empatikus jóképűek is. De ne gondold, hogy csak mert férfi vagyok nem beszélgettem jóképű férfiakkal. :) És a jellemző benyomás az volt inkább, hogy semmilyenek. Nem tudtam volna kiemelni bármit is, sem személyiség tekintetében, sem kognitív képességek tekintetében. Leginkább azt, hogy személyiségre nagyon hasonlítank egymásra. De azt elismerem, hogy kivételek vannak. Mindannyiuk sokkal sikeresebb volt a nőknél mint én a sokdiplomás, filozófus és tudománybhuzi agyammal :DD

2022. jan. 7. 12:40
 39/43 anonim ***** válasza:
83%

"én a sokdiplomás, filozófus és tudománybhuzi agyammal :DD"


Még ha tényleg van is diplomád, jobban teszed, ha a tudományt és a filozófiát is csak messziről csodálod. Iszonyatosan undorító és buta vagy, közöd nincs sem a logikához, sem az emberekhez.

Az egész csak arról szól, hogy teremteni akarsz valami alternatív valóságot magadnak, amiben nem kell elviselned, hogy veled van a gond. Az alternatív valóságod legnagyobb abszurduma az, hogy te értelmes vagy és bármi közöd van a tudományos gondolkodáshoz, és, hogy te intelligens módon meg tudsz figyelni embereket, bármi fogalmad van a kapcsolatokról.

2022. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

39


Ezek csak üres vádak így. A tudományos érvelés általában úgy működik, hogy amit egyik fél állít azt a másik fél megcáfolja. Ha képes vagy ilyen beszélgetésre én nyitott vagyok. A blackpill nyilván most felemelkedőben van ami végérvényben színtiszta tudomány. Még sokan leszólják de hamarosan hivatalos lesz és jobb lesz mindenkinek, talán segíteni fog a felszínességet kigyógyítani a társadalomból, az mindenkinek a javára vállna. És ezt mondom nem incelként akinek már volt néhány kapcsolata. És nem voltam alja gazember szarházi g..i a barátnőimmel mielőtt azzal vádolnál, teljesen odaadó voltam.

2022. jan. 7. 12:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!