Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket is megdöbbent, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is megdöbbent, hogy a törékeny, érzelmes és romantikus nők erős és érzelmileg kiegyensúlyozott jóképű srácokat akarnak és nem érzelgős, romantikus, szerelmet vallós, virágot vásárlós típusokat?

Figyelt kérdés
Ez nem paradoxon?
2022. jan. 7. 10:44
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

19


Rendben, de ha azt elismered, hogy a fizikai vonzódás fontos akkor mi bajod a pontozgatással? Szerinten nem pontozható az, hogy fizikailag ki mennyire vonzó? Szerintem igen, és ebből származik a pontozgatás is. A szinteket pedig többnyire ezek a pontok fogják befolyásolni, hiszen minél magasabb a pontszáma annál vonzóbb, annál magasabb szinten van keresettség tekintetében. Szerintem felesleges nem pontozni, csak önbecsapás lenne a dolog.


Az emberek (a nők főleg) szeretik utólag logikailag megindokolni azokat a döntéseiket amelyeket végérvényben ösztönös alapon hoznak. De a ténykeg magukért beszélnek, a legjóképűbb pasik vannak általában a legszebb nőkkel. Tehát a választás elsősorban külsőn alapszik, a többi majd jön azután, ha jön, de legtöbbször a nő ha megfogott egy jóképű srácot aki nem bánik a legjobban vele csak abban az esetben dobja ki ha kerül egy vele egyenértékűen jóképű és rendesebb srác, egy kevésbő jóképűért nem, akkor inkább elviselni a bántalmazásokat. Ez 100% igazság, hosszú évek megfigyelései támasztják alá családban, baráti körben, munkahelyen stb. Higgy nekem, ilyenek vagytok! :)

2022. jan. 7. 11:57
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

" nem esnek hamar szerelembe és ez nagyon tetszik a nőknek, hogy küzdeniük kell értük"


Utoljára tiniként voltam hajlandó pasik kegyeiért küzdeni, mivel nem volt semmi önbizalmam.

20 éves korom környékén jött már el az a pont, hogy nem vagyok hajlandó többé leállni olyan férfival, akinél nem egyértelmű már a legelejétől fogva, hogy komolyat akar és oda van értem.

A párom is hamar belém szeretett. Pedig szerintem nagyon is jóképű.

Ja, és nem minden jóképű srácok rajonganak körül tinikorától fogva, ugyanis ebben a személyiség, népszerűség és a közösség milyensége is sokat számít.

2022. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki nem esik hamar szerelembe és az, hogy valaki nem egy pincsikutya, két külön dolog.
2022. jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincs pontozgatás, bináris rendszer van: tetszik v nem tetszik.


Nem tudom azt értelmezni, hogy valaki 7-es. Velem soha nem volt olyan, hogy fenntartásokkal tetszett valaki. Vagy tetszik, vagy nem.

2022. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

#21 az exem egy szempillantás alatt dobtam a férjemért, pedig objektíven nézve az exem jobb képű, magasabb, izmosabb volt, mint a férjem. Nyilván tetszett a férjem akkor is, de azért nem volt _annyira_ jóképű, mint az exem, utána nem forognak a lányok az utcán pl meg ilyenek. A különbség köztük első sorban az érzelmi kiegyensúlyozottságban rejlett: az exem egy erőlködő kis görcs volt, megközelítőleg sem volt olyan magabiztos, mint gondolnád, míg a férjem simán nyugodt volt és laza. (mielőtt még eszedbe jutna: anyagilag akkor még kb mindannyian egy szinten álltunk, lévén mind egyetemisták voltunk még csak)


Szóval nem, nem vagyunk (mind?) ilyenek. Nyilván fontos a külső, meg hogy fizikailag is vonzónak lássam a másikat, de miután ez az alap szint megvan, csak azért nem fogok egy alapból jól működő kapcsolatot felrúgni, mert a másik még jobban néz ki.


Meg külső szemlélőként te ugyan honnan tudhatnád, pontosan mi vezetett oda a nőben, hogy lecserélje a párját?

2022. jan. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%

"nem esnek hamar szerelembe"


És ez miért baj? Elég lelombozó mikor valaki 1 hét után csöpögős szerelmet vall, nem is hihető, és pont az ilyenek esnek szerelembe két havonta másba.

2022. jan. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

"Rendben, de ha azt elismered, hogy a fizikai vonzódás fontos akkor mi bajod a pontozgatással?"


Semmi, csak szánalmas, ahogy én átmentem már egy bizonyos fokú személyiségfejlődésen, pár sz.ar kapcsolaton/ismerkedésen, most pedig lassan 9 éve vagyok benne egy jól működő kapcsolatban, és akkor jön egy hozzád hasonló buta majom, aki elkezdi fejtegetni, hogy így 6-os, úgy 8-as, ki cserélne le kit, stb.


"A szinteket pedig többnyire ezek a pontok fogják befolyásolni, hiszen minél magasabb a pontszáma annál vonzóbb, annál magasabb szinten van keresettség tekintetében."


Van egy rakás nő, aki szerint Vin Diesel mondjuk 9 pont. Szerintem 4-es, és soha nem állnék le olyasmi külsejű pasival, mert nem tetszik.

A párom meg lehet, hogy nekem 9, de pontosan tudom, hogy vannak nők, akiknek egyáltalán nem tetszik, míg másoknak meg igen.

Szóval ha pontozok is, az csak a saját ízlésemet mutatja meg, másokét nem. Persze van olyan, aki sokmindenkinek bejön, de ha pont annak nem, akinek udvarolni akar, akkor feldughatja.


" Tehát a választás elsősorban külsőn alapszik, a többi majd jön azután, ha jön, de legtöbbször a nő ha megfogott egy jóképű srácot aki nem bánik a legjobban vele csak abban az esetben dobja ki ha kerül egy vele egyenértékűen jóképű és rendesebb srác, egy kevésbő jóképűért nem, akkor inkább elviselni a bántalmazásokat."


A bántalmazást ne keverd ide szerintem, mert onnantól nemcsak buta vagy, hanem kártékony és szemét is.

Ha valaki bántalmazó kapcsolatban van, annak nem az az oka, hogy olyan jóképű a pasi, hogy akkor úgy tűnik, hogy megéri elviselni. Annak, hogy ha valaki áldozattá válik és benne is marad a helyzetben, komplex pszichológiai okai vannak. Másrészt pedig, nem jóképű ember is lehet bántalmazó ugyanúgy.

Ennyi kitérő most elég erről.


Visszatérve az eredeti vonalra: Olyan férfival nem jönnék össze, aki nem vonz szexuálisan semennyire sem, ennek pedig része a külső. Azok között pedig, akikhez már vonzódni tudok, vannak nagyon és kevésbé jóképűek. Simán választottam volna kevésbé jóképűt, ha a személyiségünk jobban passzol vele.


"Higgy nekem, ilyenek vagytok! :)"


Aha, viccnek jó volt.

2022. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

" De a ténykeg magukért beszélnek, a legjóképűbb pasik vannak általában a legszebb nőkkel."


És? Mi ezzel a gondod? Ja, értem! Te a nők szemére veted, hogy miért akarnak jóképű pasit, miközben te ugyanazt akarod, rondán jó nőt kapni.

2022. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

28


Nem vetem a szemükre, csak ismerjék bár be sallangok nélkül, hogy csakis az számít elsősorban. A személyiségnek rengeteg fajtája van és meg lehet szokni a másikat, meg lehet szeretni sokféle személyiséget, de külsőt csak egyfélét, ezért meg a szelekció tulajdonképpen külső alapján, mert azt nem lehet megszokni, nem lehet megszeretni a belsővel ellentétben. Ha nem sorozatgyilkos a pasi akkor a belsője szinte teljesen mindegy milyen. A jóképű pasik amúgysem fejletlenek szociálisan, nincsenek komplexusaik stb ezért végérvényben ha a külsejével megfogott akkor már nem tudja elrontani. Sőt, még sorozatgyilkosoknak is voltak nőik rendesen, tehát az is azt bizonyítja, hogy nem nagyon lehet elrontani, ha külsőre bejössz egy nőnek. A nő meg tud szeretni egy jóképű extrovertáltat de introvertáltat is. Egy jóképű komolykodóst vagy viccelődöst is. Egy jóképű keményfiút vagy cuki srácot is. A belső e tekintetben lényegtelen, a külsőn van a lényeg, ha a srác jóképű a nő még a mentális betegségeket is tolerálja neki, depressziót, pánikot stb. Ezek valós tényeg valós megfigyelésen alapulók.

2022. jan. 7. 12:20
 30/43 A kérdező kommentje:

28


Egyébkét honnan tudod, hogy ronda vagyok? Látod ez is azt bizonyítja amit írok. Egy jóképű srác még véleményed szerint sem írna olyanokat mint én.


Tehát a lelki kiegyensúlyozottságnak, határozottságnak a jóképűséghez van elsősorban köze és nem máshoz, most bizonyítottad.

2022. jan. 7. 12:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!