Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire gyakori hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire gyakori hogy ti írtok rá a pasira társkeresőn?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 19:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Én szoktam. Pedig kapok leveleket elég sokat. De sajnos sosem azoktól akik nekem tetszenek. Így kezdeményezek vagy bejön vagy nem.

32N

2022. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam. Jó ez túlzás eddig 5-nek írtam én. Ebből 2 szétvált, 2-vel rövid ideig beszélgettem, és a legutóbbiból randi lett.

21N

2022. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
En kimondottan szerettem kezdemenyezni amig tarskeresoztem.
2022. jan. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Volt valami bevált szövegetek vagy mivel indítottátok a beszélgetést?
2022. jan. 7. 20:07
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Reagáltam a képekre, leírásokra. Nincs ilyen tipic bevált szöveg, mindig más volt. 2-es voltam.
2022. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, általában valamit megdicsértem rajta a kulsejen vagy a képein , vagy ha olyan hobbi volt feltüntetve azzal kapcsolatosan írtam.
2022. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én így jöttem össze a férjemmel. A mai napig emlegeti, hogy én írtam rá. Ez nagy dicsőség volt neki.

Én nem írtam soha hosszú levelet, mert ha nem érdeklem, minek strapáljam magam. Csak annyit írtam, hogy a bemutatkozása alapján szimpatikusnak találom, ha ez kölcsönös, akkor ismerkedhetnénk.

Volt aki nekem írt több oldalas bemutatkozó levelet, amiből egyből látszott, hogy leírta, aztán kb. 20 nőnek bemásolta, és nem csináltam ilyet soha.

Legyen inkább személyes az a levél, de csak annak írtam hosszan, akiről tudtam, hogy érdekli is.

2022. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. En osszvissz annyit irtam, hogy "szia". :D


Olyan egy kepmutato baromsag az, hogy nem eleg ennyi... :) Ha mindketten szimpatikusak vagyunk egymasnak kepekrol akkor ennyire is valaszol mindket fel.


En is igy jottem ossze a ferjemmel es o is emlegeti azota is, hogy en irtam ra. :)


Egyebkent mindenkivel ugy kezdtem a beszelgetest mint barmelyik ismerosommel, lazan tennem.

2022. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Semennyire, örülök, ha tudok válaszolni minden üzenetre, amit nekem írnak
2022. jan. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-es: előbb-utóbb elfogynak ám. Amúgy nekem meg soha nem azok írtak, akik nekem is tetszettek, szóval szerintem bátran lehet írni a nőknek is, társkeresőn nem gáz.
2022. jan. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!