Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire gyakori hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire gyakori hogy ti írtok rá a pasira társkeresőn?

Figyelt kérdés

2022. jan. 7. 19:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálam vegyes volt a kezdeményezés amíg fent voltam társkeresőn, volt hogy én írtam (akkor is mindig valami olyasmivel amivel nem voltam túlzottan sablonos és az üzenetből lazán tovább lehetett folytatni a beszélgetést), viszont volt több olyan alkalom is amikor a férfiak írtak.

A kezdeményezés attól függ, hogy mennyire tetszett meg első ránézésre az illető, ha eléggé szimpi elsőre akkor úgyis minél előbb meg akarod ismerni.


19N

2022. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%
Én az idősebb korosztályba tartozom és némileg másképpen látom a dolgokat. Egyenjogúság ide, vagy oda, a férfi a "vadász" (az ókorból hozta magával). A férfi akar választani (ezt Csernus doki is megmondta...lehet őt kedvelni vagy nem, de igaza van). A férfinek kell a kihívás, az az érzés, hogy a nőt "meg KELL szerezni". Ha te kezdeményezel, már nyeregben érzi magát (joggal). Olvastam, többeknek jól sült el a kezdeményezés; szerencsések. Én azt mondom, inkább csak adj egy jelet (jelöld rokonszenvesnek), ha nem reagál, nem lép, akkor nem tetszel neki, illetve rossz az időzítés. Ha egy férfi akar egy nőt, akkor biztosan lépni fog. (Jang és Jin, aktív és várakozó (passzív). Ezt így találta ki a természet és többnyire azt a nőt szeretik a férfiak, akik megmaradnak a női szerepben és hagyják a férfiakat férfinek lenni.
2022. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is az idősebb korosztályba tartozom, de ennek ellenére én írtam, hogy volt, hogy én írtam az első üzenetet a férfinak. Több ilyen randim is volt, és nem éreztem, hogy a férfi emiatt kevésbé tisztelne. Hozzáteszem élőben soha nem kértem randit egy férfitól, és most sem tenném. Online sem randit kértem, csak elkezdtünk levelezni, de a személyes találkozót soha nem én kértem. Ha meg egy idő után nem írt többet, hát hagytam. A második randit sem én kértem soha, ha esetleg mindketten akartuk, hát a fiúra bíztam. Szóval nem hinném, hogy így nem kell nekik "vadászni".

Azért azt mindenképpen szögezzük le, hogy az online ismerkedés elég furcsa, nem egy tradicionális módja az ismerkedésnek. Itt egész más szabályok érvényesek, mint egy hétköznapi, természetes ismerkedésnél.

2022. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

10

Kedves vagy, de utoljára 3 éve voltam ott, mikor megismertem a párom. Nem fogytak el, csak én hagytam ott őket.

2022. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Itt aztán minden nő arról ír hogy ő szokott írni akkor ezek a nők csak engem nem találtak meg társkeresőn. :D
2022. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocsi 15-ös, hát nem írtuk, hogy mindenkinek írunk. Csak akit kidob a kereső. Lehet, hogy te nem az én korosztályom vagy, messze laksz, stb.
2022. jan. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem írok soha. 90%-uk mindenkit jobbra húz. Honnan tudjam, hogy csak beéri velem, vagy tényleg tetszem neki? Ha ír valami személyes üzenetet, akkor visszaírok, ha nem ír egyáltalán, akkor szétválok.
2022. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!