Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak szexelni akar miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexelni akar miért törődik ennyit velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyjából 4 napot beszéltem eddig. Mikor elkezdtünk beszélni mondta hogy nem komolyat keres,csak barátság extrákkal. Most nekem sincs nagy kedvem kapcsolathoz, szóval belementem. Viszont nagyon furán közeledik. Minden nap jó reggelt, jó éjszakát üziket küldd, megkérdezi milyen volt a napom, érdeklődik a hogylétem felől, és meghallgat. Mindig mondja hogy milyen gyönyörű vagyok, stb. Tegnap pl a beszélgetésünk közbe elaludtam, és azonnal elkezdte kérdezgetni hogy mi a baj, miért nem válaszolok, és csomószor bocsánatot kért. Mondtam neki hogy semmi baj, csak elaludtam. Aztán mondta hogy nagyon megijedt hogy valami rosszat mondott, és nem tudott emiatt aludni rendesen éjszaka mert azt hitte megbántott. Ezt nem tudom hova tenni, mert akik eddig csak szexelni akartak nem csináltak ilyeneket. Ez miért lehet?

2022. jan. 13. 10:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%
#10-es, legalább tudnád, hogy az mit jelent...
2022. jan. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A barátság extrákkal nem egyenlő azzal, hogy valaki átmegy, megdug és megy is tovább. Vannak értelmes, normális emberek, akik attól függetlenül, hogy nem akarnak komoly kapcsolatot, még nem se**fejek. Már ez is baj?
2022. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Napi #barátságextrákkal kérdés. Most ebbe ne menjünk bele hogy az egyszerű dugásnak milyen kamu elnevezést adtak, de a barátság az alakul és nem kimondják, hogy barátok vagyunk. Engedjétek már el ezt a balfasz fogalmat.
2022. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Tavalyelőtt volt ilyen kapcsolatom egy férfivel, nem akartam komoly kapcsolatot. Teljesen hűséges voltam hozzá, törődtem vele, szerelmesek lettünk egymásba, de nem akartam semmi többet, nem akartam elköteleződni, sem hitegetni, hogy ebből bármi több lehet. Csak élveztem a társaságát. Pár hónapig tartott, aztán vége lett. Nagyon hiányzott, minden nap gondoltam rá, de semmit nem tudtam róla, mi lehet vele. A számát lecserélte, közösségin nem volt. Már hónapok óta külön voltunk, mikor végre találkoztunk. Szerencsére ő sem lépett túl rajtam... Akkor már én is akartam kapcsolatot, valami megváltozott bennem, rájöttem, hogy ezentúl senki mást nem akarok, csak Őt. 8 hónapja vagyunk együtt, és én még mindig egyre jobban szeretem... 2 éve mikor kezdődött meg sem fordult volna a fejemben ilyesmi, hogy mi még mindig együtt leszünk, meg házasságot, gyereket akarok majd tőle.😄

23L

2022. jan. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden valamire aló férfi tudja, hogy annál jobb a szex, minél inkább ápolva van a nő lelke.
2022. jan. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
57%
Magányos, kontrollmániás, unatkozik, meggondolta magát és komolyat akar?
2022. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Ebből Kisanyám könnyen lesz szerelem. Én is ilyen kapcsolatba vagyok bár sztem nagyon kis felénk tapasztalatlan ez a fiu mert ennyit azért én az alkalmi csajokkal nem beszelgetek, de azért meghallgatom na. De ilyen h jó reggelt meg ilyenek egy alkalmi csajnak ugyan már :D
2022. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem jelent semmit, puszta kedveskedes, azert csinalja, hogy mimdig "foglalt" maradj, ugy erezd, hogy eleget torodik veled es ne keress mast. Az enyem is ezt csinalja, azt hiszik, hogy erre van szuksegunk. ¯\_(ツ)_/¯
2022. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Tudja, hogy a jo puncira vigyázni kell, meg ápolgatni a tulajdonosát.
2022. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
kamu személyiséget hazudott.. De már egyből pitizik.. Azt majd sír ha ott hagyod pár hónap után.
2022. jan. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!