Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak szexelni akar miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak szexelni akar miért törődik ennyit velem?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyjából 4 napot beszéltem eddig. Mikor elkezdtünk beszélni mondta hogy nem komolyat keres,csak barátság extrákkal. Most nekem sincs nagy kedvem kapcsolathoz, szóval belementem. Viszont nagyon furán közeledik. Minden nap jó reggelt, jó éjszakát üziket küldd, megkérdezi milyen volt a napom, érdeklődik a hogylétem felől, és meghallgat. Mindig mondja hogy milyen gyönyörű vagyok, stb. Tegnap pl a beszélgetésünk közbe elaludtam, és azonnal elkezdte kérdezgetni hogy mi a baj, miért nem válaszolok, és csomószor bocsánatot kért. Mondtam neki hogy semmi baj, csak elaludtam. Aztán mondta hogy nagyon megijedt hogy valami rosszat mondott, és nem tudott emiatt aludni rendesen éjszaka mert azt hitte megbántott. Ezt nem tudom hova tenni, mert akik eddig csak szexelni akartak nem csináltak ilyeneket. Ez miért lehet?

2022. jan. 13. 10:34
1 2 3
 21/22 moozygoo ***** válasza:
Ezt csak ő tudja, lehet már belédzúgott, lehet csak fél hogy elveszti a szexpartnerét
2022. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Még nem kapott meg.Ha ez megváltozik ő is változni fog.

Most még azt az időszakot éli mikor kepeszteni kell hogy a csaj széttegye neki a lábait.

2022. jan. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!