Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha meghalljátok hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha meghalljátok hogy egy 30 körüli pasi nettó 160 ezret keres havonta mi jut eszetekbe erről először?

Figyelt kérdés
Úristen, mekkora lúzer?
2022. jan. 13. 15:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Jaaaj Balázska! Nem dugulnál már el?
2022. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%
Hogy egy vidéki kisvárosban élő, tisztességes munkát végző férfi, akit nem fizetnek meg.
2022. jan. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%

Kchhhhhhhh na megint egy olcsójános,aki nem hív meg kv-ra sem.

24L

Sajnos tele az ilyen pasikkal a társkereső oldalak jó része, ezért nem lehet manapság egy jó pasit sem kifogni.Ezekre nem lehet alapozni, meg családot később ennyiből eltartani.

2022. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%
Hogy a sutapesti kastélyokban vajon álmodnak-e szegényemberekről.
2022. jan. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Hogy biztos tanár.
2022. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
"Heh, én is ennyit kerestem diákmunkával az egyetem mellett."
2022. jan. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
24%
Hogy még egy férfi, aki alkalmatlan családalapitásra, lusta disznó.
2022. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
6, nekem is ez volt az első gondolatom, bár annyival árnyalnám, hogy pedagógus, mert bármilyen pedagógiai végzettséggel rendelkezel, ugyanezt a szar pénzt kapod. Aztán megláttam ki írta ki a kérdést....
2022. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8%
Mai világban ki az aki 160 ezret keres?Borsodban egy takarító 4-6 órában vagy ki?Aki becsületesen szorgalmasan dolgozik, és FÉRFI, annak illik havonta 4-500 ezerf ft-ot otthon letenni az asztalra.Miből akar egy ilyen kiskeresetű pasi lakást,vagy házat vásárolni, autót fenntartani, mellé a havi bevásárlásokat finanszrozni, meg a feleségének kozmetikai cuccokat venni?És akkor még nem is beszéltem az évi egy vagy kettő pár hetes kirándulásról külföldre?Ezt miből akarja egy ilyen gyári droidmelós előteremteni?
2022. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sajnálatot vált ki belőlem és csak abban reménykedem, hogy legalább szereti a munkáját (tanárként, kutatóként, ápolóként pl)
2022. jan. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!