Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Ha meghalljátok hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha meghalljátok hogy egy 30 körüli pasi nettó 160 ezret keres havonta mi jut eszetekbe erről először?

Figyelt kérdés
Úristen, mekkora lúzer?
2022. jan. 13. 15:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
11%

9

Minden szavaddal egyetértek, (annyi különbséggel, hogy nem csak FÉRFI, hanem Nő is megkeres ennyit átlag, ha szorgalmas)

2022. jan. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
87%

Kedves 9-es!


Sajnos sokkal többen keresnek ennyit vagy egy picivel többet, mint gondolnád. Főként vidéki kisvárosokban, falvakról nem is beszélve. Ez a rögvalóság (sajnos).

2022. jan. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Hetente többet keresek, mint ez az összeg. El nem tudom képzelni, hogy ennyiből hogyan lehet megélni 2022-ben. Borzasztó kevés, de az előző jól írja, sokaknak ennyi jut, vagy még ennyi sem.

Férfiként sajnálatot érzek és értetlen dühöt, hogy 2022-ben, egy EU tagállamban bárki is ennyit keressen, aki munkát végez (ez még 500 euró sincs, bäszki).

2022. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Azt, hogy biztos bölcsész ő is, mint én :D


Nekem nem lenne vele bajom, gyereket amúgysem akarok, tehát ha a pasi csak annyit keres, hogy ne rajtam kelljen élősködnie, akkor már rendben van. Ne legyen suttyó, alkesz, elhízott, kb ez a lényeg.

2022. jan. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván vannak kevésbé megfizetett munkák, de ha nem felel meg, akkor lehet mást keresni. Egyetem mellett diákmunkával többet kerestem.
2022. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Az jut eszembe először, hogy köszi, bocsi, de inkább mégsem. Ha belegondolok, akkor bennem is olyan kérdések merülnek fel, hogy hogy él ennyiből meg? Mit dolgozik, ami ennyit fizet egyáltalán? Miért nem vált? Neki vajon elég ennyi? Nekem egy havi bevásárlásom több ennél (pedig nem kaviáron élek), szóval a közös élet reménye már azelőtt elszáll, hogy egyáltalán azt megtudnánk, hogy személyiségben mennyire illünk össze.


Amúgy ha olyan lenne, hogy ismerek egy férfit, tetszik, vonzódom hozzá, de valami semleges közegen keresztül, mondjuk közös hobbi, társaság, akármi ismerem csak úgy, és abból születnek érzelmek és csak az után tudom meg, hogy mondjuk mentős és ennyit keres, az más téma. Ilyen esetben nem érdekelne, ha meg már tervezzük a közös életet, akkor beszélnénk arról is, hogy ez miként valósítható meg és hogyan. De ha a neten ismerkednék valakivel és így a bevezető kérdéseknél elmondaná, hogy 3 műszakban szenved valami kupakösszeszerelő-gyárban ennyiért, akkor az egyből offos lenne.

2022. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
81%
Engem nem érdekel. Családot úgyse lehet egy ilyen ferfival tervezni.
2022. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rögtön az jut eszembe, hogy na, Balázs megint kiírt egy hülye kérdést.
2022. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Az hagyjan de a kerdezo ennek kb a felet tuti elissza.
2022. jan. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem turkálok mások pénztárcájában. Egyedül az érdekel, hogy a saját kiadásaimra fussa.
2022. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!