Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszik a legjobb lány barátom de ő mással jár? Lent olvass

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy mit csináljak ha tetszik egy lány akit már 9éve ismerek de ő jár valakivel...Mellesleg neki is tetszettem és tetszek is kicsit...Nagyon sűrgősen kénének a válaszok
2011. márc. 5. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Törődj bele a helyzetbe és keress más lányt.
2011. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés :(
2011. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagy megvárod, amíg szakítanak, vagy keresel mást. Ne tedd tönkre a kapcsolatukat mert azzal magadra haragíthatod a lányt.


Amúgy, "kénének" helyett: kellenének.

2011. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, de 9 év alatt semmi nem történt, szerintem maradjatok meg barátoknak. Gondolom bőven lett volna rá lehetősége összejönni veled.

Egyébként nekem is van ilyen jellegű barátom, aki tetszik nekem, több is volt már barátságnál, de nem nagyon jrnék vele, aminek nem tudom az okát.

2011. márc. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát valószínűleg nem kaptál az alkalmon 9 év az hosszú, nem várhat rád örökre, ha nem léptél felé most már más tudatja vele hogy milyen jó csaj.

Lépj tovább, fájdalmas, de majd ha belemész 1 párkapcsolatba kialszik ez a láng..

2011. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm...Amúgy akivel jár teljesen különböznek.csak eggy a baj...hogy a fiu olyannyira jó barátom hogy a tesómnak nézem..szóval semmi féle képp nem akarom tönkre tenni
2011. márc. 5. 17:44
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyd
2011. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos, én is hasonló cipőben járok. A lány eleinte nem akart velem járni. Most már igen. De hát pasija van, hát várok.
2011. márc. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát erre tényleg igaz a mondás türelem rózsát terem....
2011. márc. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!