Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők szexmegvonással bűntetnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szexmegvonással bűntetnek?

Figyelt kérdés
Ezért is jobb barátnő nélkül és esetleg prostikhoz járni?
2022. jan. 21. 21:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
36%
10-es te se vagy egy éles kés, ha ilyen nőt elvettél. Nem létezik, hogy előtte úgy rá tudott szedni.
2022. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem jutott más. Ma meg már pláne nem.
2022. jan. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Igen, egyszerűbb prostikhoz járni, de ott meg csak szexet kapsz. Ha neked csak az kell kizárólag, akkor tényleg nincs értelme barátnőt keresni.
2022. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

11


Engem is rászedett az első barátnőm, rendszeres volt a szex aztán egy idő után neki már csak munka volt amin túl kell esnie, nincs nagy igény stb.

Pf. Aztán nem érdekelte, hogy a párja meg szenved. Miért nem keresett hasonlóan karótnyelt faszit akkor?

2022. jan. 22. 11:40
 15/23 A kérdező kommentje:

13


A szex az sajnos biológiai igény, leépül az egészséged teljesen ha nem kapod meg. Így igen, a szex sajnos fontosabb mint egy megértő társ. A megértő társ is fontos persze, de a sorrenden van a hangsúly most.

2022. jan. 22. 11:42
 16/23 anonim ***** válasza:

“ A szex az sajnos biológiai igény”

Pontosan. A nőknek is. Kivéve ha nem jó a szex az adott partnerrel. Akkor nincs kedv általában.

2022. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16


Akkor ne legyen a partnerrel többet. Ennyi. Keressen olyan pasit magának akivel jó. Ennyi.

2022. jan. 22. 11:55
 18/23 anonim ***** válasza:

16. Fura hogy a nőknek sosem jó a szex! Szerinted minden nő egy szex tünder? Tudod mennyi olyan nő van aki csak fekszik mint egy darab fa? Na meg ott vannak a gátlás hegyek. Nem egy nőm volt a házasságom előtt, olyan 30 akivel volt szex. Költői túlzás, mert a 30-ból olyan 5 volt akire azt mondom hogy szerette és élvezte is, na meg akarta. A többi a darab fától a passzívan közreműködömön át az essün már túl rajta sztoriig bezárólag volt. Egy férfinek szerinted mindig jó az amit egy nő csinál? Már ha egyáltalán csinál... Ott a baj, hogy a nők nagy része csak van, majd találd ki hogy mit szeret, de úgy, hogy ő maga sem tudja, sőt, egyedül azt tudja hogy jujjjj orál kizárva, hátulról kizárva, hogy ő legyen felül kizárva, jujjjj sok a fény meglátsz ruha nélkül, jujjjj a bugyimat ne vegyük már le mert szégyenlős vagyok...


Az a nő aki meg ismeri a szexuális erejét, vágyait, az meg beavatja a férfit, odamár valami puhapöcs balf*sznak kell lenni hogy akkor ne menjen a dolog. Ilyenben is volt részem, de pár alkalom után belejöttem!


Az a gusztustalan, hogy a nők hogy magukat mentsék, inkább ráfogján mindenre hogymiért nem jó a szex, a lényeg az hogy ne legyen! Ez nekik bármit megér. Mivel én szeretem, vagyis szeretném a szexet, olyan nővel is szexelnék, aki egy fadarab. Mert hiányzik a szex. Én meg otthon vagyok, kéznél lennék, egy full aktív, mindenre nyitott és mindenben ügyes férfi, aztán nincs szex. Neeem, az van, hogy a szex minimum az emberek felénél egyáltalán nem biológiai szükséklet, az okok széles skálán mozoghatnak.

2022. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

18, kétlem, hogy fizikailag bárki leépülne szex nélkül, ismerek olyanokat, not is, férfit is, akinek éves kihagyasok voltak ilyen téren az életében és fizikailag semmi baja nem lett. Ez így kijelentve ba.romság. Az más kérdés, hogy van, aki a falat kaparja pár szex nélküli hét után. Ilyet is ismerek. De le nem épül nélküle.

Én az a típus vagyok, aki bármeddig ellene szex nélkül, de szereti a jó szexet. Viszont, amíg a zuhany alatt a vízsugárral kategóriákkal erősebb és hosszabb orgazmust élek át, mint egy férfivel, addig valahogy a vízsugár gyakoribb vendég lesz.

Vannak nők és férfiak is, akik nem jók az egy an, megkockáztatom, hogy mindkét nemben vannak, akiknek nem is hiányzik a szex különösebben, bár nem aszexuálisok. És mindkét nemben van, aki a falat kaparja típus.

De, az szerintem tény, hogy, ha valamit nagyon élvezel, azt csinálni is fogod elég gyakran. Tehát, az előbbi két típus nem élvezi és ennyi a dolog nyitja.

Azzal nem tudok vitatkozni, hogy sok nő nem ismeri a testét, illetve zavarban van, ha a vágyairól kéne megnyilvánulni, de, akkor a bizalommal is gondok vannak. Egy nagyon zárkózott embert is meg lehet nyitni, ha tudja, hogy nem mondhat olyat amiért cikizve, csesztetve lesz, vagy leszedik a fejét. Csak, nagyon kevés ember van, aki az ilyen érzékeny témákat nem durván, követelőzően kezeli. Egy ilyen hangulatban pedig nem állsz neki az ennyire intim, titkos dolgaidat fejtegetni.

Szóval az egész sokkal mélyebb, mint, hogy annyival le legyen zárva, hogy a nők fadarabok, azt se tudják mit akarnak és amúgy is a többség prűd.

Ha tényleg érdekel az adott nő, neki állsz "kibontani", ha nem ér annyit, akkor keresni kell mást. És nem x év után kell ennek nekiállni, amikor már tele van rossz beidegződésekkel és utalja az egészet, hanem még a kapcsolat elején, mikor még minden új, minden alakítható.

Persze nem mindenki partner ebben, ilyenkor ismét csak az a megoldás, hogy elengedi egymást a páros, mert, ha nincs hajlandóság, valószínűleg nincs valós érzelem sem.

2022. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Barátnőm mesélte anno: Szerelmes volt, összejött neki álmai pasija. Ő részéről egészséges szexualitás. Orál+ d.gás a gyönyör csúcsa volt neki, akár naponta is.Viszont volt amit nem szeretett amikor a kedvese lenyomta a torkán meg a szájába élvezett. Nem MERT kiállni magáért, hogy neki ez nem jó. A partner erősebb személyiség volt, meg félt, hogy elveszíti ha nem tesz meg mindent. Meg neki volt lelkiismeret furdalása, azzal zsarolta a kedvese, hogy nem is szereti ha nem nyeli le. Hiszen ha v.ki szeret v.kit akkor mindenét szereti. Meg, hogy prüd ha nem élvezi a szájba d.gást. Hiszen manapság ezek alapok kellene legyenek egy nőnél. Csak azért írtam le, hogy így is el lehet tántorítani a szextől egy amúgy egészséges nőt.
2022. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!