Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar hogy ennyire nyomul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok, egyetemista, van egy barátom vagyis még nem a barátom hanem csak olyasmi. Eddig nagyon jól megvoltunk bár voltak problémáink,pl rettenetesen zavar hogy ennyire nyomul ram, napi 10x kérdezi meg h mit csinálok milyen a napom hogy vagy stb, persze én mindig visszakerdezek az esetek többségében, de múltkor órán ültem bent a suliban ráadásul 2on egymás után ami 3 óra, és ez elég fontos volt mert amúgy is nehezen megy igyekszem nem nézni a telefonomat kozbe de 5 percenként irt ram...

Örülök hogy gondol rám és hogy szeret velem beszélgetni de nekem ez nem prioritás mint ahogy az sem hogy napi 8x mondja el mennyire hianyzok neki. Nem érek rá ilyenekre.


Mielőtt még jönnének a bunko megjegyzések hogy csak rendes velem a pasi és hogy soha nem fogok megegyet találni, nem hiszem hogy más annyira örülne annak hogy valaki ennyire nem bír nélküle élni és hogy ha nem beszélsz vele egesznap mar sírós emojikat ir hogy alig beszélsz vele pedug o igényli hogy a nap minden percében elérhető legy.


Alapvetően szerettem volna vele többet de így nem vagyok ebben biztos, engem ez rettenetesen idegesit, és ezért is ignoralom sokszor és kapcsolatom ki elérhető státuszt mindenhol, mást ez nem zavar? Értelmes válaszokat kérlek és ne baromkodjunk.



2022. febr. 12. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%

"igyekszem nem nézni a telefonomat kozbe de 5 percenként irt ram... Szoktam neki mondani hogy most éppen oran vagyok vagy most éppen nem érek rá de akkor is ír ha nem 5 de 30 percenként"


Mondd meg neki, hogy örülsz a kedvességének, de az órákon és amikor nem érsz rá, kikapcsolod/lehalkítod/nem nézed a telefonodat.


És tegyél is így. Minek nézed állandóan a telefonodat, főleg óra alatt?


"szerintem elég egy nap 1x megbeszelni hogy milyen a napom vagy éppen mit fogok csinálni"

Majd egyszer ezt is mondd meg neki.

2022. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
19%
Te is elég elviselhetetlennek tűnsz. Pont a két szélsőség.
2022. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
12-es mégis miért? Ezt mi alapján allapitottad meg? Te szeretnéd ha a barátod ilyen lenne vagy az a probléma hogy nem szeretnék 0-24be beszélgetni valakivel és idegesito már? Vagy talán az a problémád hogy előbb itt kérdezem meg mit csináljak mint hogy neki mondanám el? Fejtsd ki kérlek
2022. febr. 12. 19:29
 14/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem szeretném. Engem is idegesítenek ezek. De én nem vagyok egy idegzsába…
2022. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Többieknek köszi, mindenkit felpontoztam.


11es nem nyomkodom, de a mobilnet mindig bekapcsolva marad általában, meg sokszor a netrol szedem le a feltoltott pdfeket oran is, ha valamit nem értek szoktak mondani hogy onnan nézzem meg az előző anyagokat.

2022. febr. 12. 19:31
 16/22 A kérdező kommentje:

Kicsit megnyugodtam, hogy mások is így érzik vagy ereznek magukat a helyükben.


Persze néma gyereknek anyja se érti a szavát fogok vele beszélni, de előtte kíváncsi voltam a véleményekre.


Ha meg valaki tud ehhez tanácsot akkor nyugodtan írjon, szeretem olvasni ezeket.

2022. febr. 12. 19:39
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem rég ismerkedtem egy sráccal ő is mindig írt ami még elmegy de utána elkezdett hívogatni amint meglátta, hogy felléptem akár hajnal 4kor is. Az már eléggé idegesített plusz nem is találkoztunk még csak beszéltünk pár mondatot, de már drágaságomnak meg szivecskémnek hívott ami nekem sok szóval leráztam. De szerintem még mindig jobb amikor írogat minthogy mondjuk hetekre eltűnne és agyalnod kellene, hogy most akkor vajon mi a gond? Szerintem próbálj meg vele beszélni, hogy örülsz, hogy ennyire érdeklődő irántad, de hagyjon neked egy kis teret.
2022. febr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Jézusom, ez is jól hangzik:D

Nem is értem ezeket.

Meg azt se, hogy mi alapján kérnek számon mást...

Vannak akik nem értenek a csajozáshoz és azt hiszik értenek, nem érdeklik őt mások csakis saját maguk, és az legyen amit ők akarnak, az én barátom is ezt játsza.


Egy kapcsolatban mindig valaki többet akar, és ez sajnos nem én vagyok most, én már elengedtem.


Engem nem hívott drágámnak de a szívecskék jöttek meg 3.alkalommal a szüleinek akart bemutatni, és amikor felhívott magához filmezni attol sokkot kaptam, nem vagyok szűz nyilván de nem fogok senkivel lefeküdni ilyen rövid idő alatt főleg, hogy ő az.

2022. febr. 13. 11:53
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
#18 Nem tudom hogy jöttetek össze egyébként, mert elég szerencsétlennek hangzik.
2022. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19, nem vagyunk együtt meg, csak ismerkedünk, de egyikünk se mondta ki hogy együtt vagyunk addig én nem tekintek annak semmit.
2022. febr. 13. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!