Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar hogy ennyire nyomul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok, egyetemista, van egy barátom vagyis még nem a barátom hanem csak olyasmi. Eddig nagyon jól megvoltunk bár voltak problémáink,pl rettenetesen zavar hogy ennyire nyomul ram, napi 10x kérdezi meg h mit csinálok milyen a napom hogy vagy stb, persze én mindig visszakerdezek az esetek többségében, de múltkor órán ültem bent a suliban ráadásul 2on egymás után ami 3 óra, és ez elég fontos volt mert amúgy is nehezen megy igyekszem nem nézni a telefonomat kozbe de 5 percenként irt ram...

Örülök hogy gondol rám és hogy szeret velem beszélgetni de nekem ez nem prioritás mint ahogy az sem hogy napi 8x mondja el mennyire hianyzok neki. Nem érek rá ilyenekre.


Mielőtt még jönnének a bunko megjegyzések hogy csak rendes velem a pasi és hogy soha nem fogok megegyet találni, nem hiszem hogy más annyira örülne annak hogy valaki ennyire nem bír nélküle élni és hogy ha nem beszélsz vele egesznap mar sírós emojikat ir hogy alig beszélsz vele pedug o igényli hogy a nap minden percében elérhető legy.


Alapvetően szerettem volna vele többet de így nem vagyok ebben biztos, engem ez rettenetesen idegesit, és ezért is ignoralom sokszor és kapcsolatom ki elérhető státuszt mindenhol, mást ez nem zavar? Értelmes válaszokat kérlek és ne baromkodjunk.



2022. febr. 12. 17:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Neked nem tetszik ő, kár erőltetni.
2022. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

21-es.


Alapjáraton tetszett mert ha valaki nem tetszik nem szimpatikus nem is állok le vele, inteligens, okos ember magas és nem is csunya, de ezzel a viselkedesevel eléggé elijesztett

2022. febr. 14. 13:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!