Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ad számodra extra megtisztelte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ad számodra extra megtiszteltetést és esély javítást az, ha látod hogy másik nő nagyon hajt a pasira, ő mégis inkább nálad próbálkozik?

Figyelt kérdés

Tehát ugyanabban a közegben, amelyikben ti ismeritek egymást, van egy másik nő, nem is rossz, és elég rámenősen próbálja a férfi figyelmét felkelteni, olyannyira küldi a jeleket hogy ezt a többiek is látják, de lehet hogy onnan tudnak róla mert egyszerűen megmondta.


De a férfi nem kezd a helyzettel semmit, mert ő feléd lép, hozzád megy beszélgetni, nálad próbálkozik.


Ez javítja-e az esélyeit számodra, hogy a másik nőnek ő kellene, lehetősége van és nem él vele? Vagy csak nagyobb megtiszteltetést jelent számodra a vonzalma, de nem számít, mert kizárólag attól függ hogy hogyan bánsz vele, hogy egyébként bejön-e vagy sem?



2022. febr. 17. 08:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha megengeded, megfordítom a helyzetet: engem férfiként pl egyáltalán nem zavar, hogy másnak is bejön a csaj. Csak a megtörtént dolgok számítanak, az számít, hogy velem van és nem mással. Ha nem kacsintgat más felé és nem hasonlítgat másokhoz (nyilván az egy másik helyzet), akkor felőlem annyi hódolója lehet, amennyit nem sajnál.
2022. febr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%
a legjobb amikor a nő a foglalt pasinak lövi a szellet ahelyett , hogy a szingli pasi felé közeledne.. Bár az túl egyszerű jobb a foglaltra startolni saját női dominanciájának a megmutatására ..
2022. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Tiniként imádtam volna valami ilyesmit, felnőttként viszont túl sok felesleges drámának tűnik.

Ha kedvelek valakit akkor már önmagában pozitív, ha nyit felém, nem kellenek az ilyen kisajátítós, féltékenykedős feszültségek.

2022. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%
Hátránynak nem mondanám, de zavarna, ha egy idő után nem küldi el egyértelműen, mert a dráma - ahogy itt írta valaki - nem hiányzik. Persze arról nem tehetne, ha valaki nem akar "lekopni", biztos ilyen is van. Előnyét viszont biztosan nem látom. Ha egy jóvágású férfi, mindig lesznek lehetőségei. Ahogy nekem is voltak mindig :P Egyéni döntés és felelősség kérdése ki választunk, így az övé is, ha engem, de anélkül meg nem működik, hogy bízzunk egymásban és kifejezzük a külvilág felé is a kizárólagosságot.
2022. febr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%
Szánalmasnak tartom, hogy nem építi le, hanem élvezi, ahogy az egóját simogatja a másik.
2022. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A megtiszteltés rossz szó. De ha egy férfi mellett egy jó nő van, akkor az felértékeli őt a többi nő szemében.

Ha az a jó nő csak hajt rá, de a pasi mást választ, akkor kiválasztott gondolhatja úgy, hogy ő jobb a szerinte is vonzónak tartott nőnél.

Ott mehet félre a matek, hogy a nők és a férfiak gyakran mást tartanak vonzó nőnek.

2022. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csak extra idegességet ad.
2022. febr. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha bejön, akkor abszolút pozitívum, hogy én érdeklem elsősorban, és nem az, hogy p...ihoz jusson. Egyéb esetben is szimpatikus ez a hozzáállás, de nem fogok csak emiatt rácuppanni, ha nem vonz. És nem, nem vagyok olyan egybites szinten, hogy csak azért megtetsszen valami, mert másnak megtetszett... ez ovis szint, hogy "eddig nem akartam kisdömpert, de most, hogy a Karcsika elvitte, már kell" (sőt amúgy értelmes ovis sem viselkedik így).
2022. febr. 22. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!