Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor közöljek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor közöljek egy ilyen dolgot a randipartneremmel?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, borderline személyiségzavarral élek együtt (3 éve diagnosztizáltak,járok terápiára).Ez nyilván egy olyan dolog,ami kihatással volt az eddigi kapcsolataimra is és ez a jövőben is így lesz.Féltékeny vagyok (extrém módon),folyamatos figyelmet igénylek,vannak sajnos hirtelen hangulatingadozásaim (nem annyi mint évekkel ezelőtt),és ha mérges vagyok,vagy bizonytalan,nagyon elviselhetetlen és bántó vagyok.Nagyon igyekszem minden ilyesmit kordában tartani,egyre jobban megy,a családom és a barátaim szerint is sokat változtam az utóbbi pár évben.Viszont egy egészséges mentális állapotú emberhez képest nyilván más vagyok.Sok mindenben rosszabb,kevesebben talán jobb.Holnap este lesz az első randim 2 év teljes egyedüllét után,és úgy érzem,hogy úgy fair ha elmondom a fiúnak a dolgot.De nem szeretném úgy,hogy “Menj,fuss és vissza se nézz ha kedves neked a mentális épséged!”.Nem igazán tudom mihez kezdjek,mert szeretnék korrekten,nyílt kártyákkal játszani,de nem szeretném ha ezért mindenki lekoptatna.
2022. febr. 18. 13:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés. Szerintem ezeket az elején érdemes közölni, pláne, ha gyógyszereket kell szedned és/vagy terápiára járni. Így korrekt.


Még akkor is, ha egészséges emberek sem azok; nem mondják el, ha szenvedélybetegek, vagy ők maguk is stikkesek.


Tegyél magadnak szívességet ezzel. Onnantól kezdve a partner döntése, hogy mihez kezd ezzel.

2022. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Nézz csak végig a kommenteken itt… Szerinted jobbak ezek, mint egy borderline/skizo? Pfffff.😅
2022. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a bunkókkal. Én azt mondanám, hogy a második, harmadik randin közöld. Az első randin csak ismerkedjetek, lehet amúgy sem jöttök majd be egymásnak, meg ez kicsit ijesztő kezdés. Egy randi még nem elköteleződés, de nem árt ha ettől függetlenül szimpatikus legyél neki, viszont érdemes ha az ilyesmi hamar kiderül.
2022. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Ezen a bolygón nincs olyan, hogy egészséges mentalitású ember.
2022. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

24es vagyok.

Mentális állapotú*

2022. febr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

A Te döntésednek kell lenni, hogy mikor mondod el.

Szerintem nagyon az elején nem érdemes, alig ismeritek egymást, lehet elrettented pedig ha később tudja meg akkor már nem tulajdonítana neki akkora jelentőséget. Illetve lehet nem is találkoztok többet, ez túl személyes ahhoz, hogy "mindenkivel+ megoszd.Nyilván túl későn sem jó elmondani, amikor esetleg a másikban elkezdenek alakulni az érzelmek.

Talán a 3-4. randin, ha úgy érzed, hogy jól alakul az ismerkedés.

Szerintem inkább azt mond el, hogy mivel jár ez a kapcsolatban, rád mi jellemző, hiszen attól, hogy valaki borderline, nem minden tünet lesz rá jellemző. Mit tegyen, ne tegyen ami neked rossz emiatt. És azt is, hogy dolgozol a változáson.

2022. febr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!