Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor közöljek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor közöljek egy ilyen dolgot a randipartneremmel?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, borderline személyiségzavarral élek együtt (3 éve diagnosztizáltak,járok terápiára).Ez nyilván egy olyan dolog,ami kihatással volt az eddigi kapcsolataimra is és ez a jövőben is így lesz.Féltékeny vagyok (extrém módon),folyamatos figyelmet igénylek,vannak sajnos hirtelen hangulatingadozásaim (nem annyi mint évekkel ezelőtt),és ha mérges vagyok,vagy bizonytalan,nagyon elviselhetetlen és bántó vagyok.Nagyon igyekszem minden ilyesmit kordában tartani,egyre jobban megy,a családom és a barátaim szerint is sokat változtam az utóbbi pár évben.Viszont egy egészséges mentális állapotú emberhez képest nyilván más vagyok.Sok mindenben rosszabb,kevesebben talán jobb.Holnap este lesz az első randim 2 év teljes egyedüllét után,és úgy érzem,hogy úgy fair ha elmondom a fiúnak a dolgot.De nem szeretném úgy,hogy “Menj,fuss és vissza se nézz ha kedves neked a mentális épséged!”.Nem igazán tudom mihez kezdjek,mert szeretnék korrekten,nyílt kártyákkal játszani,de nem szeretném ha ezért mindenki lekoptatna.
2022. febr. 18. 13:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20%
Beszarok h egy nő lehet bármilyen szakadt, elmebeteg, lelakott, mindig lesz valaki akinek kell
2022. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla,hogy ilyen vagyok,ez egy betegség aminek okai vannak. Azon vagyok,hogy változzak. Voltak akik a legrosszabb korszakomban is elviseltek hosszabb/rövidebb ideig,és senki nem volt velem fizikailag agresszív,akkor sem mikor már a tányérokat vágtam földhöz mérgemben. És hálás vagyok minden exemnek aki elviselte ezeket anélkül,hogy bántott volna vagy ilyesmi,és azóta mindenkitől bocsánatot kértem. Persze ez nem sok az átélt kellemetlenségért,de legalább valami.
2022. febr. 18. 14:41
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
messziről kerülj el légyszives
2022. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Rendben.Nem hiszem,hogy ismernénk egymást,ne aggódj.
2022. febr. 18. 14:50
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
szerencséd
2022. febr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Bár én is kiakadok az extra féltékenységtől, sajnos volt benne részem bőven az exvőlegényem részéről, borzalom, amit egyes válaszolók megengednek maguknak.


Ez egy betegség! Ha kezelteti, van esélye a javulásra, évek óta szakemberhez jár, mert tudja, hogy ezen változtatnia kell. Egy teljesen normális kérdést írt ki, ne rajta éljétek ki a nőgyűlöletet!

2022. febr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
10%

És amikor ilyen pszihopatán viselkedsz nem próbálsz állítani magadon?


Ha nekem is van ilyen gyanúm akkor 5 perc alatt elhesegetem és kész, az élet megy tovább.

2022. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
17-es Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban! Ne írj ilyen hülyeségeket, ha nem tudod miről van szó.
2022. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szerintem ezt nem az első randin kell közölni. Ha 3 hete beszélgettek, és mondjuk randiztok most 1-2x, akkor a másodikon illene mondjuk. Akkor az még nem sok "időveszteség" ha ez neki nem fér bele, de legalább nem az első személyes találkozáson öntöd rá ezt egyből.
2022. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Az elso randi a szimpatiarol szol. Masodik randin mar erdemes ezt felhozni, de a legtobben erteni sem fogjak. Ott vagy, mosolyogsz, nem ertik amit mondasz, de tovabbra is tetszeni fogsz nekik.
2022. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!